Autor Zpráva
unlucky
Profil
Co byste na takove domene udelali za projekt? Premyslel jsem o hrach na Battle netu, nejake boje - obrazek vs obrazek nebo nekdo vs nekdo atd..

Co byste doporucili? Vim, ze unikatni a supr projekty si nechate, ale kdyby nahodou .. :)
final
Profil *
môžem vedieť načo kupuješ nejakú doménu keď nevieš čo s ňou? :))
Sir Tom
Profil
unlucky:
Souboje mezi 2 subjekty. Na výběr by byla celá škála těchto subjektů - vždy by byla nějaká kategorie (např. porno) a v té by byli jednotlivé položky, které by mezi sebou válčily za pomocí klikání od uživatelů. A zaměřit taky ten web na bannerové reklamy.
unlucky
Profil
final:
môžem vedieť načo kupuješ nejakú doménu keď nevieš čo s ňou? :))

protoze je to pekna domena s potencionaly :)

Sir Tom:
Web na bannerove reklamy? Jako reklama vs reklama?
S tim pornem me to docela zajima, ale nevim jak si to s klikanim predstavujes
Sir Tom
Profil
unlucky:
Bude tam například souboj mezi tabletama. Dejme tomu Apple 2 a Samsung Galaxy Tab. Uživatelé by kliknutím přidali jeden bod jednomu "soupeřícímu". No a právě pokud by se například bojovalo mezi tabletama, tak se na stránci zobrazí i reklama na nějakou společnost tablety prodávající.

Analogicky i u toho porna. Třeba 2 videa a uživatelé by každé z nich kliknutím ohodnotili (v rámci týdne například). To video, které bude mít více kliků vyhraje. Další týden budou mezi sebou soupeřit další videa - to vítězné z minulého týdne a jedno nějaké nové. A takhle stále dokola - vždy po týdnu se vybere vítěz a určí se jeho protivník. Můžeš pak třeba zjišťovat, které video bylo vítězem nejvícekrát. A stanovovat třeba týdenní žebříčky.

Soubojů můžeš mít na webu celou škálu - od potravin, přes sport, přes IT věci, přes aplikace, přes politické názory, přes spotřební věci, ... až např. po náboženství.
Petr ZZZ
Profil
Nešťastníku, udělej souboj míst s nejlepším a nejhorším počasím. :)
unlucky
Profil
no.. ze bych si udelal vsechny boje a seradil je podle kategorii? :)
U porna... lidi je nechteji hodnotit, ale se na ne podivat.

nejvetsim problemem budou obrazky. Kazdopadne tu uz 1 web je (levaprava leftorright)
Sir Tom
Profil
unlucky:
Já nebudu stanovovat jakého druhu by kategorie měly být. :) To si rozmysli ty - klidně si tam dej třeba porovnání Dolly Buster s Rosenbergem. Říkáš, že p. nechcou lidé hodnotit - no ale v tom případě máš velkou šanci uspět, protože zavedeš něco nového. :)
Taky tu máš to počasí :D ale zde exceluje už http://pocasi.seznam.cz/ .
Borius
Profil
unlucky:
Zkus souboj mezi klávesnicí a myší. Myš je sice ve výhodě – může se pohybovat, ale klávesnice má mnohem víc bojovníků.
Chamurappi
Profil
Reaguji na unluckyho:
Na českém internetu mi chybí organizovaný boj proti přehnaně agresivním reklamním formátům. Schází tu mediální síla, která by držela na zemi ty patlaly z reklamních agentur, kteří svým málo internetově zdatným klientům nabízejí čím dál větší ptákoviny.
unlucky
Profil
Chamurappi:
Napad je to dobry, jako stranka venovane proti necemu. Uzivatele pridavaji to, co se jim nelibi a proti cemu bojuji, treba proti Rathovi :) Zatim asi nejvice suprovy napad, ktery mi doufam nikdo nevezme :D

ALe zase je to docela tezky takovy projekt rozjet. Musim si to poradne promyslet, jak web propagovat nebot start bude hardcore a nutit uzivatele, aby sami pridavali
Sir Tom
Profil
unlucky:
Web postavený na nenávisti proti různým věcem nebo osobám mít úspěch asi nebude. V různé formě ale tyto weby, kde se vyjadřuje nesouhlas nebo boj proti nečemu, už existují:
http://www.hatebook.org/
http://www.petice.net/
http://www.zpovednice.cz/

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0