Autor Zpráva
santo
Profil
Mam ve Firefoxu nainstalovanej Firebug a zajimalo by me, kde v nem najdu nazev PHP souboru, kterej zrovna prohlizim. Potrebuju vymazat z jenoho souboru ve Wordpressu jeden radek, kterej ve Firebugu vidim, ale netusim, v jakym souboru ho najit.

Moderátor Davex: Titulek „Dotaz k pouzivani Firebugu“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Darker
Profil
No nezapomeň, že PHP soubory se dají includovat, přepisovat pomocí .htaccess. Do toho firebug nevidí, to je věc na straně serveru...
santo
Profil
Tak co byste mi poradili? Potrebuju upravit neco v jedny sablone. PHP neovladam, tak proto jsem zkusil ten Firebug, ve kterym si cast sablony oznacim a zobrazi se mi v nem danej prvek, kterej se ji tyka. Kdyz ho ve Firebugu vymazu, tak krasne zmizi i z ty sablony. Ted jen potrebuju zjistit, kteryho PHP souboru se to to tyka, abych tu zmenu mohl provest realne.
Darker
Profil
Pokud máš PSPad doporučuju možnost „Hledat a nahradit v souborech...“.
santo
Profil
Trochu se bojim, ze to muzu vymazat nekde, kde to bude na skodu. Protoze ten raden je ve vice souborech v ruznych variacich, kterym nerozumim.
V podstate mi jde o to, aby se u stranek jedny wordpressacky sablony nezobrazovaly nazvy stranek, ktery jsou v takovym prouzku (ten chci proste vyhodit - kdyz ve Firebugu vymazu nasledujici radek, je vse tak jak chci):
<div id="page-title">
<h1 class="entry-title"><?php the_title(); ?></h1>
</div>
Ale Kdyz tenhle radek vymazu z page.php, tak se nic nestane.

Pak jsem ale treba nasel v index.php dalsi vyskyty v ruznych variacich, a do toho uz se bojim sahat:
<!-- ***** TITLE IF SEARCH ***** -->
<?php if ( is_search() ) : ?>

<div id="page-title">
<h1><?php printf( __( 'Search Results for: %s', 'premitheme' ), get_search_query() ); ?></h1>
</div>

<!-- ***** TITLE IF AUTHOR ***** -->
<?php elseif ( is_author() ) : the_post(); ?>

<div id="page-title">
<h1><?php printf( __( 'Author Archives: %s', 'premitheme' ), get_the_author() ); ?></h1>
</div>

<?php rewind_posts(); ?>

<!-- ***** TITLE IF CATEGORY ***** -->
<?php elseif ( is_category() ) : ?>

<div id="page-title">
<h1><?php _e( 'Category Archives: ', 'premitheme' ). single_cat_title(); ?></h1>
</div>

<!-- ***** TITLE IF TAG ***** -->
<?php elseif ( is_tag() ) : ?>

<div id="page-title">
<h1><?php _e( 'Tag Archives: ', 'premitheme' ). single_tag_title(); ?></h1>
</div>

<!-- ***** TITLE IF ARCHIVE ***** -->
<?php elseif ( is_archive() ) : ?>

<div id="page-title">
<h1><?php
if ( is_day() ):
printf( __( 'Daily Archives: %s', 'premitheme' ), get_the_date() );
elseif ( is_month() ):
printf( __( 'Monthly Archives: %s', 'premitheme' ), get_the_date( 'F, Y' ) );
elseif ( is_year() ):
printf( __( 'Yearly Archives: %s', 'premitheme' ), get_the_date( 'Y' ) );
else:
_e( 'Blog Archives: ', 'premitheme' );
endif;
?></h1>
</div>

<?php endif; ?>
Davex
Profil
santo:
Najdi jiný soubor, který obsahuje <h1 class="entry-title">.
santo
Profil
Tak to vypada, ze jsem to zvladnul. Zkusil jsem ten prikaz "vyhledat v souborech" a bylo to v jinym souboru. Diky za pomoc.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0