Autor Zpráva
Alalala
Profil
Ahoj,

chtěl jsem se zeptat, jestli se někdo nesetkal s podobným problémem jako já: Mám na Facebooku developers účet, aplikaci a pomocí ní se přihlašuji na své webové stránky (na locale). Vše šlape tak, jak má vyjma jediný věci. Pomocí
$facebook->api('/'.[userId].'/photos?access_token='.$access_token);
stahuji fotky uživatele (sebe). Uživatel samozřejmě musel nejdříve potvrdit extended permissions. Ale stáhnou se mi jen některé fotky. Navíc vůbec nechápu, podle jakého klíče.

Napadá vás někoho, kde může být zakopaný pes? Ukládám si výsledek do proměnné a tu následně pomocí print_p vypisuji, ale jak jsem řekl. Vypíše se jen 9 obrázků (místo asi 30, co by mělo).

Díky díky


Myslel jsem samozřejmě print_r...


Sakra! Idiot. Už to mám. Tak to třeba pomůže někomu jinému. Místo [userId] je potřeba dát tam [id_album], které získáte pomocí přesně toho příkazu, co je výš, jen místo photos dáte albums. :-/ Jinak pěkně popsáno tady: http://stackoverflow.com/questions/5058144/facebook-api-get-all-profile-pictures

Omlouvám se za spamování fóra. Pokud si adminové myslí, že je toto vlákno k ničemu, nechť ho smažou. Já jsem to nemohl vyřešit asi hodinu a když sem napíšu, vyřeším to do 10 minut. Sorry.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0