Autor Zpráva
chadas
Profil *
Potřeboval bych stáhnout z webu spoustu PDF souborů. Všechny jsou v jednom adresáři a znám jejich url. Je jich ale asi 300 a ručně se mi to nechce dělat. Poradíte mi prosím někdo jak to udělat (script ....). Díky.
Darker
Profil
http://cz.php.net/manual/en/function.file-get-contents.php
http://cz.php.net/manual/en/book.curl.php
Já bych použil FTP...
jenikkozak
Profil
chadas:
Pokud je chceš stáhnout z webu do počítače, můžeš využít některý z těchto programů (nebo podobných), skript není potřeba.
1Pupik1989
Profil
Doporučuji konkrétně jdownloader, stahuje snad vše z jakéhokoliv serveru.
Amunak
Profil
chadas:
Já bych použil wget, pokud to potřebuješ stáhnout na linuxový server. Umí sám stáhnout celou složku (nebo strom složek), stačí, aby byl povolený výpis adresáře.
chadas
Profil *
Darker: FTP bych použil taky kdyby to bylo možné ;-/
Hlavně to musí být něco co mi to stáhne všechno najednou abych nemusel každou adresu zadávat ručně :(
Zkusím jdownloader. Snad to nebude zbytečná instalace. Díky.
1Pupik1989
Profil
Nebude, stačí okopírovat adresu adresáře, kde ty pdf soubory jsou. Prakticky už asi 2 roky přes nic jiného neastahuji.
chadas
Profil *
Je to super. Podarilo se mi to vsechno najednou stahnout na prvni pokus :) Diky za prima tip.
Maxihaf
Profil *
Ahoj, potřeboval bych něco podobného, jako zakladatel vlákna, ale jde o *.MP3 - konkrétně výslovnost anglických slov ze serveru www.oxfordlearnersdictionaries.com
(např. www.oxfordlearnersdictionaries.com/definition/english/united?q=united)

Ve zdrojáku jsem našel přímo adresu vedoucí k souboru *.mp3, vždy jde o dva soubory (americká a britská výslovnost téhož slova), takže např.
www.oxfordlearnersdictionaries.com/media/english/us_pron/u/uni/unite/united__us_1.mp3
www.oxfordlearnersdictionaries.com/media/english/uk_pron/u/uni/unite/united__gb_1.mp3

Optimální by bylo stáhnout celé písmeno, tj. vnořené adresáře, tedy např.
www.oxfordlearnersdictionaries.com/media/english/us_pron/u

Zde doporučovaný jdownloader mi nefunguje (možná něco dělám špatně?), nabízí mi jen jakési png.

Máte nějakou radu?

(OS Win7 32bit)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0