Autor Zpráva
quatzael
Profil
potřebuju na svůj web nějakej hezkej datepicker. Našel jsem na webu tohle, ale vůbec tam není nikde odkaz jak to stáhnout. Paradoxně jediný co se mi na těch stránkách podařilo stáhnout je script pro český formát kalendáře..

http://jqueryui.com/demos/datepicker/#animation

Nevíte kde se dá tenhle nastylovanej kalendář stáhnout?? Něco jsem stáhnul jinde na netu, funguje na něm i čeština, ale nemám k tomu styly a ani nevím moc jak bych to mohl sám nastylovat...
pcmanik
Profil
quatzael:
Pouzi jQuery UI je tam velka podpora, a design tiez nemaju skaredy
Joker
Profil
pcmanik:
To přesně použít chce, ale neví, jak to stáhnout.

quatzael:
Stáhnout se to dá přímo na tom webu na domovské stránce, v obsahové části vpravo nahoře je tlačítko pro stažení.
- Build custom download: Skript „na míru“, kde si naklikáte jaké chcete komponenty a v jakém vzhledu. Nejlepší varianta, jak získat jen samotný Datepicker.
- Stable: Poslední verze kompletního skriptu. Nejjednodušší varianta, pokud chcete jen kliknout a stahovat.
- Legacy: Verze pro starší verze jQuery. Stáhněte, jestli potřebujete na webu používat starší jQuery (1.3 nebo 1.3.1)
pcmanik
Profil
Joker:
Pardon moja chyba nejak som si zle precital link.
quatzael
Profil
díky za rychlé reakce.. musel jsem odběhnout pryč.. to jsem už stahoval, ale ty skripty mi tam zaprvé neběží a za druhé nevím kde tam jsou ty images. obrázky, který tam jsou vůbec neodpovídají vzhledu těch datepickerů..
pcmanik
Profil
quatzael:
Mas nacitane aj jQuery? Bez toho nefunguje jQuery UI, obrazky su v priecinku images. Ak chces inu temu, musis si ju zmenit v tom custom download.
quatzael
Profil
jo, query mám. Dokonce mi jede i jeden datepicker, ale kompletně nenastylovanej. V tom images, ale nikde nevidím ty konkrétní obrázky pro ten flick například...
pcmanik
Profil
quatzael:
Nalinkoval si aj ten css subor? O tie obrazky sa nestaraj, to vyriesi uz jQuery UI a jeho CSS
quatzael
Profil
jo, zkoušel jsem víc variant.. nějak to nefunguje.. kterej konkrétní soubor tam mám dát když chci takovej ten modrej flick??
quatzael
Profil
Tak se mi to nakonec podařilo nějak rozchodit. nejspíš jsem tam měl nějak blbě nastavený odkazy na ty soubory.. Nevím, prostě najednou to jede..
Ale je to asi dvakrát tak větší než na tý stránce jqueryui.com a taky jsem si uvědomil, že tam není nějaký tlačítko na rychlý překlikávání roků ani jsem tam nikde nenašel jinou variantu kalendáře kde by to bylo.. Nemáte prosím někdo nějakej tip na datepicker podobného vzhledu, nejlíp výběr roku ze selectboxu..

Nevím jak dlouho by mi zabralo tohle upravit i na ty roky..


zmenšil jsem to tím, že jsem tam v tom css upravil velikost písma, ještě je tam ale problém, že tlačítka <Dříve a Později> se zobrazují jedině po najetí myši, pak vždycky zmizí..


tak už jsem přišel i na ten selectbox pro měsíce a roky. je tam tenhle script:

$(function() {
        $( "#datepicker" ).datepicker({
            changeMonth: true,
            changeYear: true
        });
    });


nějak jsem to přehlídl..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0