Autor Zpráva
Schmutzka
Profil
Zdravím, pokud chci vložit svůj Google kalendář jako iframe (copy-paste) z nastavení, Opera mi jej nezobrazí a odpoví následující hláškou.

The website does not permit its content to be displayed in a frame. It must be displayed in a separate window.

V Chrome (a předpokládám všude jinde) toto funguje. Vše se týká hlavičky header("X-Frame-Options: SAMEORIGIN");, kterou Google odesílá, ale dál už nevím.

Věřím, že podobou věc už někdo někdy zkoušel a že pomůže dalším. Díky.
Jan Tvrdík
Profil
Schmutzka:
Samotný kalendář žádnou takovou hlavičku neposílá, to by ho skutečně nešlo pomocí iframu vložit. Problém je, když kalendář vyžaduje přihlášení a ty nejsi přihlášen. Pak jsi přesměrován na přihlašovací dialog a ten už se proti vkládání pomocí iframe brání tebou zmíněnou hlavičkou.
margin
Profil *
Schmutzka:
V Chrome (a předpokládám všude jinde) toto funguje.
Hlavičku X-Frame-Options neznají jen starší prohlížeče, viz tabulka na https://developer.mozilla.org/en/The_X-FRAME-OPTIONS_response_header.

Co jsem teď zkusil, tak Chrome a Firefox zobrazí pří takové hlavičce prázdný iframe, ale Opera a IE zobrazí v iframe hlášku.
Schmutzka
Profil
Jan Tvrdík:
V Opeře přihlášen jsem, kalendář se nezobrazí.
V Chrome přihlášen jsem, kalendář se zobrazí.

Přihlášen = když kliknu na Google Calendar, zobrazí se bez vyžadování přihlášení.

margin:
Z toho si mám odnést, že v Opeře nelze iframe s Google Calendarem použít?
margin
Profil *
Schmutzka:
To co jsem psal, platí obecně. Proč se ti Google Calendar v iframe nezobrazí v Opeře, i když jsi přihlášen, netuším.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0