Autor Zpráva
W4S3K
Profil *
pls pomoste mi. Jak mam udělat aby stránka vypadala pořád stejně v každém rozlišení.Aby třeba byl okolo nějaký pozadi,které by zmenšovalo či zvětšovalo,podle rozlišení,ale aby to hlavní zůstalo pořád stejný?Je to tak myslim na věčině stránek. www.spartan.ic.cz jo abh nezapomnel delam to v Front Page,ale budu ra za kazdou radu
Mistr
Profil
Dej si třeba pomocí kaskádových stylů DIV do prostředka stránky (nebo stejně odleva a odprava - těch kombinací jsou spousty) a do tohoto DIVu "vlož" své stránky.
Georgík
Profil
Dobrý den.

Na většině stránek to je dělané kaskádovými styly (CSS, nejlépe v kombinaci s HTML nebo XHTML příkazem DIV), ale upřímně to je jeden z nejobtížnějších problémů při studiu webdesignu. Ale není to neřešitelné. Já jsem se to také nedávno naučil.

Nyní jsem toto umění v co nejčistší formě uplatnil například při tvorbě svých stránek. Adresu těch stránek mám tady v profilu.

Ještě jsem si vzpoměl, že jedno hotové a komentované řešení jsem dal sem .

Hodně úspěchů. Jirka
Mistr
Profil
Georgík
S obtížostí DIVů máš naprostou pravdu. Já se v tomto směru také pokládám spíš za studenta než učitele.

Možná by pomohly IFRAME, i když ani to není úplně to, co autor vstupní otázky požaduje.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0