Autor Zpráva
kralikzklobouku
Profil *
Ahoj, chtěl bych vás poprosit o vyřešení následujícího problému:

na stránky bych potřeboval dostat interaktivní tabulku, kterou jsem vytvořil v Google Docs. Nechal jsem si vygenerovat kód a ten vložil na stránku. Pod každou tabulkou se mi ale vytvořil horizontální scrollbar, ačkoliv tabulka je celá (po posunutí jezdce se zobrazí jen pravý okraj tabulky.



Takto vypadá vygenerovaný kód:

<script type="text/javascript" src="//ajax.googleapis.com/ajax/static/modules/gviz/1.0/chart.js"> {"dataSourceUrl":"//docs.google.com/spreadsheet/tq?key=0ApQCCCtRXXtjdEtUeUo0SnFKR1BQWU02V05kUlVWUXc&transpose=0&headers=1&range=B2%3AE7&gid=0&pub=1","options":{"vAxes":[{"useFormatFromData":true,"viewWindowMode":"pretty","viewWindow":{}},{"useFormatFromData":true,"viewWindowMode":"pretty","viewWindow":{}}],"booleanRole":"certainty","hAxis":{"useFormatFromData":true,"viewWindowMode":"pretty","viewWindow":{}},"width":600,"height":371},"state":{},"chartType":"Table","chartName":"Graf 1"} </script>{"dataSourceUrl":"//docs.google.com/spreadsheet/tq?key=0ApQCCCtRXXtjdEtUeUo0SnFKR1BQWU02V05kUlVWUXc&transpose=0&headers=1&range=B2%3AE7&gid=0&pub=1","options":{"vAxes":[{"useFormatFromData":true,"viewWindowMode":"pretty","viewWindow":{}},{"useFormatFromData":true,"viewWindowMode":"pretty","viewWindow":{}}],"booleanRole":"certainty","hAxis":{"useFormatFromData":true,"viewWindowMode":"pretty","viewWindow":{}},"width":600,"height":371},"state":{},"chartType":"Table","chartName":"Graf 1"} </script>


Nedokázali byste mi pomoct, či mě jen nasměrovat? Díky moc!
Keeehi
Profil
Prosím o odkaz na živou ukázku.
Budeš mít někde v CSS něco nastavené, co to rozbíjí, ale bez té ukázky to fakt nepůjde.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0