Autor Zpráva
Zmensovak
Profil *
Dobry den, mám problém. Dnes mám odevzdat dokument na mojí VŠ ale bohužel tam je uvedeno že dokument má být velký 5MB a 10 MB a potřebuji to nějak zmenšit. Má to být doc,docx,odt,pdf. Já to potřebuji nějak smrsknout do 5MB prosím moc o pomoc.
ShiraNai7
Profil
Co treba zazipovat? Pokud ne.. tak odmazat/zmensit obrazky v dokumentu popr. jine multimedia ktere by mohli byt tak velke.
Zmensovak
Profil *
Zazipovat už mě také napadlo ale nejde to odeslat protože tam musí být koncovka doc,docx,odt,pdf obrazky tam nemam. Jine multimedia? Jak to myslíte?
juriad
Profil
docx uz zazipovaný je (dokument je popsán xml soubory a ty jsou následně zazipované), tudy cesta určitě nepovede
zkus to pdf, některé konvertory umí snížit kvalitu vložených objektů (google pomůže)
LaMMa
Profil
tak tak, skus napr. "bullzip pdf printer" a dat ten dokument akoby "vytlacit" cez to do pdf.
Amunak
Profil
Taky je třeba otázka jestli používáš styly nebo to "formátuješ natvrdo" - pak bude datová velikost nejspíš o něco větší. A jestli se tam formátování mění velmi často, může to dělat i docela dost. Ovšem že by to bylo až tolik, to si zase nemyslím.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0