Autor Zpráva
Kyoshi
Profil
Ahoj,

zrovna řeším jednu drobnost. Rád bych otevíral videa v modálním oknu, ale když se to už povede, tak po zavření video hraje dál. Je to předpokládám díky vlastnosti display:none, která video jen skryje. Jenže nějak nemohu přijít na způsob, jak okno vypnout a tím vypnout i video. Jiné řešení by bylo udělat pro každé video vlastní stránku, ale to se mi zdá dost nepraktické, vzhledem k počtu videí.

Nemá někdo nějaké řešení? Hledal jsem a dost často narážím na stejný problém.


Předem díky

Kyo
weroro
Profil
Jedná sa o HTML5 player alebo Flash?
Kyoshi
Profil
weroro:
Jde o Flash. HTML5 se mi zdá pořád trochu nejistý a také není možný. Video totiž musí být v iframe, jelikož nemám přímou cestu. Jde konkrétně o Google Disk a možnost streamovat mp4 videa.

edit.: Používám WordPress, jen kdyby někdo náhodou věděl o nějakém pluginu… Už jsem zkoušel několik možností jak rozchodit modální okna, ale buď se to nepovedlo (chyba v kódu nebo mezi počítačem a židlí), nebo to problém nevyřešilo.


Celý den hledání a konečně jsem našel :). Využil jsem tedy už vytvořený Easy framework, který dělá co potřebuji. Přitom jsem na něj narážel, ale nějak se mi to do toho nechtělo. Sice ještě poladím CSS, ale jinak funguje bezchybně.

Takže tím končím a díky werorovi za odepsání.
Keeehi
Profil
Kyoshi:
Mohlo by pomoc ne jen okno skrýt, ale předtím ten iframe v okně odstranit.

<div id="okno">
    <iframe id="ram"></iframe>
</div>

var rodic = document.getElementById('okno');
var potomek = document.getElementById('ram');
rodic.removeChild(potomek);
rodic.style.display = "none";
Kyoshi
Profil
Keeehi:
Moc díky, ale nějak to nefunguje. V podstatě stejný problém. To video se prostě musí otevírat v novém okně a ne jen využívat element display. No… problém už je stejně vyřešen přidáním dvou malých (16 kb dohromady) js ;). Stejně je ještě osekám, jelikož jsou universální, i pro ostatní funkce, které nevyužívám.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0