Autor Zpráva
Derkis
Profil
Zdravím,
potřebuji poradit se zapeklitým problémem. Buď jsem totální krtek nebo jsem to ani na tomto serveru nenašel.
Potřebuji udělat, aby se mi po najetí myší na daný obrázek změnilo obrázků vícero a ne jen ten, na který jsem najel. Je nějaký inteligentní způsob? (popis situace, který možná lépe vysvětlí lépe, oč mi jde - ve stromové struktuře potřebuji po najetí na daný bod, aby se "rozsvítila" cesta k bodu.)
Prosím poradit a nejlépe pro blbé a lamy...
Děkuji
Martin
Str4wberry
Profil
Pro konkrétní řešení by bylo vhodné ukázat např. ilustrační obrázek.

Obecný postup vidím v použití JS a nastavení CSS třídy elementu nadřazenému celé větvi. O zbytek se potom postará CSS.
Derkis
Profil
Tvá rada mi nic neříká. Prosím opravdu vysvětlit pro blba.
Ještě tedy jednou. Jedná se o stromovou strukturu, tudíž když ukážu myší na nějaký obrázek na konci tohoto "stromu", změní se mi obrázky, které jsou po cestě k tomuto bodu...

Když například obrázky 1 - 6 budou kolečka a po najetí na ně se mají třeba rozsvítit jinou barvou, potřebuji, aby například při najetí na obrázek 5 se rozsvítili i obrázky 2 a 1...jelikož jsou to body, které je potřeba udělat, než se dostanu k bodu 5...snad už je to takhle pochopitelné...
Je nějaká snadná cesta, jak to udělat? Protože pokud to je opravdu složité, předem hlásím, že to určitě nezvládnu...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0