Autor Zpráva
rambo
Profil *
Dobrý večer,
potřeboval bych trošku pomoct než zadám zakázku zde na tomto webu/portálu/serveru.
www.gamekill.cz

1. již se 1 zakázka vykryla-vyřešila ''soutěž'' Unikátní link,odkaz pro soutěže ! //třeba upravit pár věcí které napíši soutěž je již nakodovaná, (Pan Šva.. nemá čas)
2. zrychlit a optimalizovat načítání webu (po záloze se mě zdá že se fláká)
3. v hlavičce stránky (videa) trošku upravit zvětšit,rozšířit nadhled videí,dobré by bylo kurzor vpravo a v levo nebo automatické přetáčení když návštěvník najede na video...
4. nainstalování pár modifikací (úprava)
5. dolejšek stránky tj. patička dole graficky přispůsobit i status serverů...
6. FB plugin (like) tj. FB pluginy
7. pozvánka na web po uvedení e-mailu,z Facebooku nebo z našeho webu apod...
8. dole vytvořit anketu v patičce stránky (pěknou,po celém rozšíření)
9. náhodná reklama našich partnerů ve forech,diskuzích
10. vytvoření 12 statických bannerů různých velikostí (statické) z grafiky webu :-)
11. v pannelu vytvořit pěknou stránku (upřesním)
12. chat importovat z Powered by vBulletin® Version 4.2.0 MGC Chatbox Evo v3.2.3 by MGC © 2008-2012
13. nebo rovnou nějakou subdoménu na tento systém vBulletin (krom v PHP FUSION žádost o admin práva zbytek bych přesunul asi na vBulletin)
14. upravit trošku grafiku/vzhled fora/diskuzí
15. a pár dalších služeb/věcí a návrhů....


jaká cena a hlavně složitost úprav/kodování to bude ?
viděl bych to asi na týden možná maximálně 14dní,pro většinu z vás to bude brnkačka
cena okolo 50Kč +/- dle domluvy za 1bod, celkem bodů od 1 po 15 (viz. nahoře seznam)

děkuji za pomoc
mimochodec_
Profil *
Cenu vynásob cca 10-30x, možná víc, některé body jsou nekonkrétní. Za 50 Kč by se mi nechtělo ani se připojit k ftp a začít se zorientovávat v tom, co napsal můj předchůdce.
Keeehi
Profil
rambo:
Samozřejmě, že cena záleží na domluvě. Ty to odhaduješ na týden. To máme standardně 5 pracovních dní, 8 hodin denně tj. 40 hodin práce. Minimální mzda v ČR je 48 Kč. To znamená, že pokud nenabídneš více, je výhodnější pracovat kdekoliv jinde. Takže minimální odhadovaná cena je cca 2500.
Ještě pár ale. Málokdo bude chtít pracovat jen za 50 Kč na hodinu. Chceš dělat jak úpravy jak v kódu, tak v grafice. To většinou dělají 2-3 lidé. I když je popis velmi vágní viděl bych to minimálně na 2 týdny ne-li více.
rambo
Profil *
Dobrý den,
vše je na domluvě ceny jsem uvedl bohužel,zakázka řekneme odevzdání do měsíce od předání....
rambo
Profil *
Dobré ráno,
už mám trošku času,jak jsem psal ceny na domluvě,u některých opravdu těžších bodů jsem schopen i několika násobně přidat.

dnes zveřejnuji,a vystavuji poptávku

S pozdravem rambo

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0