Autor Zpráva
MyShare
Dobrý deň,
Potreboval by som pomôcť s jednou vecou.
Mám input Prezývka užívateľ by vyplnil napr. Tester akonáhle by klikol na druhý input heslo do toho prvého inputu s prezývkou by sa automaticky samo doplnilo @domena.xx
čiže by výsledok bol Tester@domena.xx
Js veľmi neovládam stačí mi len dať správny smer a ja sa stým skúsim nejak vysporiadať všetkým ochotným vopred ďakujem.
jenikkozak
Udělal bych to takto:
<input onblur="if(this.value.indexOf('@domena.xx')==-1){this.value=this.value+'@domena.xx'}">, kdy se pomocí indexOf zjistí, zda obsah toho inputu neobsahuje zavináč a doménu (pokud ji neobsahuje, indexOf vrátí -1, jinak jeho pozici), aby se tento řetězec nepřidával stále dokola, pokud by uživatel přezdívku měnil.
MyShare
jenikkozak:
onblur="if(this.value.indexOf('@domena.xx')==-1){this.value=this.value+'@domena.xx'}"
Vďaka presne si sa trafila toto som potreboval no ešte jedna vec nedá sa nejak spraviť to že ak užívateľ klikne na input prezývka ale nevyplní ju aby to ten value nevyhodilo?
Joker
MyShare:
nedá sa nejak spraviť to že ak užívateľ klikne na input prezývka ale nevyplní ju aby to ten value nevyhodilo?
Dá:

<input onblur="if((this.value != '') && (this.value.indexOf('@domena.xx')==-1)){this.value=this.value+'@domena.xx'}">

edit: špatné uvozovky
další edit: Musel jsem smazat pre, protože mi vytrvale převádělo && na &amp;&amp;
MyShare
Joker:
Veľmi pekne ďakujem presne čo som potreboval ešte raz ĎAKUJEM!!!!!!!!!!

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: