Autor Zpráva
Kyoshi
Profil
Ahoj,

potřeboval bych stáhnout můj web. Všechny stránky, soubory, obrázky a pod. offline. Pokoušel jsem se použít HTTrack, ale web mám na WordPressu a nejspíš to program nezvládne, jelikož stáhne jen zadanou adresu a ostatní ne. Další programy, jako zde navrhované Teleport Pro fungují lépe, ale stránky ukládají ve špatném kódování. Jelikož se stránky také neukládají ve stejné struktuře jako online, tak konvertovat několik set nepojmenovaných html se mi opravdu nechce.

Vyřešit bych to mohl například tak, že seženu odkazy na všechny stránky a vytvořím URL list, který se dá nahrát do HTTracku, ale nevím jak. Každopádně hledám dál, ale říkal jsem si, že by se zde mohla objevit nějaká rada dřív, než/pokud něco najdu :).

Potřebuji web stáhnout komplet z důvodu kontroly CSS. Už jsem tu řešil, jak dohledat na webu použité selektory (nepoužívané/nefunkční pak mazat), ale není prý jiný způsob, než web stáhnout a soubory prohledávat offline.


Předem díky za jakoukoli radu

Kyo
ShiraNai7
Profil
Kyoshi:
Pokoušel jsem se použít HTTrack, ale web mám na WordPressu a nejspíš to program nezvládne, jelikož stáhne jen zadanou adresu a ostatní ne.

Tak jsi ho musel spatne nastavit. S HTTrackem jsem nemel nikdy zadny problem. A na cem web bezi je te aplikaci totalne jedno.
Kyoshi
Profil
ShiraNai7:
Pak bude chyba jinde, jelikož s HTTrackem nemám také žádný problém, až na můj web. Schválně tady je link: hanabi-fan.cz. Pokoušel jsem se i vygenerovat sitemap na stránce: xml-sitemaps.com, ale stejný problém, takže v nastavení HTTracku to bohužel nebude.


Tak jsem snad ten problém se stáhnutím webu vyřešil. Online sitemap generátor web-site-map.com na rozdíl od ostatních dokázal najít všechny stránky a po vyexportování odkazů do texťáku a nahrání do HTTracku už vše jede. Sice se mi zdá, že to není provázané, takže nemohu procházet web offline, ale o to mi stejně nešlo. Teď konečně mohu prohledávat zdroják svých stránek hromadně a hledat nepoužívané css selektory.
Honza.P
Profil
ctrl+s
margin
Profil *
Honza.P:
To je klávesová zkratka na stažení stránky prohlížečem, ale Kyoshi chtěl stáhnout celý web..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0