Autor Zpráva
Sosek
Profil
Ahoj, mám dotaz na seo mistry :) Jedna stránka se zobrazuje ve vyhledavačích před námi, nebo mírně pod námi. Není to přímo konkurenční web, ale jedná se o web s podobnou tematikou jako moje firemní stránky a docela nám mohl kazit byznys. Naskytla se mi možnost jej koupit. Takže se ptám, je lepší ho zlikvidovat a nechat zaparkovaný, nebo, když už za něj zaplatím nemalý peníz, ho nějak využít? Přemýšlela jsem o přesměrování, ale není to zakázaná technika? A pomůže to jako zpětný odkaz? Jak to udělat, aby z toho webu, když vyjede před námi, na nás šli jak zákazníci, tak nám to pomohlo ve vyhledávačích? Ideální by bylo tu stránku jakoby "sežrat" pod sebe, že budeme 2v1.
Díky za rady, Verča
Internetto
Profil *
Sosek: "je lepší ho zlikvidovat" = kúpiť zabehnutý web a následne ho zlikvidovať je nezmysel.

"nebo, když už za něj zaplatím nemalý peníz, ho nějak využít?" = áno, samozrejme.

"Jak to udělat, aby z toho webu, když vyjede před námi, na nás šli jak zákazníci" = umiestnením neodolateľných reklamných bannerov, rozumným prelinkovaním obsahu kúpeného webu odkazmi na firemné stránky, alebo doplnením obsahu kúpeného webu o kompletnú vlastnú firemnú ponuku.

"tu stránku jakoby "sežrat" pod sebe, že budeme 2v1." = ???
Sosek
Profil
Internetto:
Díky....tak nějak jsem potřebovala konkrétní představu, jak se vyhnout tomu, abychom byli penalizováni za nějaké neetické přesměrování, ale zároveň nepřišli o zákazníky tím, že musí moc klikat. To2v1 jsem mysltela aby ta stránka co chci koupit pořád existovala, zobrazuje se před námi a tím nám může pomoct, ale zároveň nám 100% sloužila k užitku.
V.
Sosek
Profil
Sosek:
Ještě nějaké tipy, jak co nejlépe využít stránku, která je ve vyhledavači před námi a dá se koupit??? Díky, Veronika

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0