Autor Zpráva
marianek
Profil *
ahoj, od včerejška mám problém: web: www.marian-hamrla.cz se chvíli načítá, ale vůbec se nenačte, nemohu se ani dostat do FTP klienta, problém jsem řešil s webhostingem wedos, a tam mi řekli, že problém je na mé straně, že u nich je vše v pořádku a web se jim načítá. Jsem amatér a nevím jak to dále řešit? prohlížeče explorer a chrome, jiné stránky se načtou, jen ten můj web ne! zkoušel jsem to i z jiného pc ze stejné ip adresy, ale také to nejde, takže problém je v poskytovateli mého připojení?
pcmanik
Profil
marianek:
Web mi funguje bez problemov. Takze chyba bude niekde inde.
marianek
Profil *
ano, díky, to se dalo čekat:), jaké navrhuješ řešení?
margin
Profil *
Co přesně znamená „vůbec se nenačte“?
Co přesně znamená „nemohu se ani dostat do FTP klienta“ a jakého FTP klienta používáš?
Jsi připojený přímo, nebo používáš domácí síť?
Zkoušel jsi příkazy ping a tracert?
marianek
Profil *
vůbec se nenačte: zadám adresu, chvilku se načítá a pak to spadne, že web nelze zobrazit
nemohu se dostat do ftp: dám připojit a za cca 5 vteřin to "spadne" že se nelze připojit-total comander i filezilla
sít je veřejná
příkazy zkoušel poskytovatel mého webhostingu a že je prý vše v pořádku, já je nezkoušel protože jsem amatér a vůbec nevím


mám webhosting u wedosu a problém se objevil poprvé včera


problém vyřešen, že prý byl veden útok z ip adresy k webhostingu, takže už mě odblokovali
Keeehi
Profil
marianek:
Mně se také stránky zobrazují v pořádku. Někde na cestě mezi tebou a wedosem je problém a tracert by mohl říct kde. Osobně bych nejdříve zkusil restartovat modem. Pokud potřebuješ na stránkách nutně něco opravit, využil bych přístup na ftp pomocí webového rozhraní které je v administraci u wedosu, nebo se připojit jinou cestou, tzn. využít proxserver.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0