Autor Zpráva
Karel3
Profil
Dobrý den.
Rád bych se zeptal jak obejít počet přečtení, na jednom serveru mezi nejčtenějšími články někdo očividně "uměle" přeskočil můj článek, rád bych se jen dostal zpět před něj. To číslo kterého dosáhl opravdu nemohl dosáhnout tak rychle přirozenou cestou. Když mažu v historii cookies apod. nebo používám anonymní prohlížení, tak se sice zvyšuje počet přečtení, ale i když jsem se již dostal před něj, tak se tam ten článek stejně nezobrazuje. Nevíte, čím to může být?

Díky
jenikkozak
Profil
To záleží na konkrétním systému a na znalosti způsobu, jakým funguje. Takhle obecně se odpovědět nedá.
Sir Tom
Profil
Karel3:
Také dobrý den,
asi bych spočítal dobu, jak dlouho se uživatel nachází na konkrétní stránce (článku), pokud tato doba je delší než například 10 (20) sekund, pak můžu předpokládat, že tento článek je tímto uživatelem přečten.
Keeehi
Profil
Sir Tom:
Tohle není to co Karel3 řeší. On si tu stěžuje, že někam napsal článek a tam je nějaký jiný článek úspěšnější. Dle jeho názoru je počet přečtení druhého vytvořený uměle, tak by chtěl vědět, jak ten systém taky ošidit, aby to tomu druhému článku vrátil.

Přijde mi to dost dětinské.

Karel3:
Pokud se jedná o nějakou soutěž, pak si stěžujte u organizátorů, pokud ne, nechte to plavat. Nebo snad máte nějaký rozumný důvod?
Sir Tom
Profil
Keeehi:
Tohle není to co Karel3 řeší.
Ahtak - myslel jsem, že se jedná o vlastní stránky. V tom případě můj příspěvek ignorujte...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0