Autor Zpráva
Milan P.
Profil *
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli neexistuje nějaký tag, aby se prolínaly dva rámce. Přesněji řečeno aby se prolínal Javascript z horního rámce přes druhý, spodní, rámec. Potřebuji to vyřešit na stránkách (provizorní hosting) biketeam-miroslav.wz.cz/gmk . Můj problém je v tom, když najedete na Bílá Růže. Javascript vysune lištu dolů, ale jelikož je už horní rámec "malý" (zvětšit jeho velikost nemůžu, přesněji řečeno nechci), tak se objeví posunovací lišta (která je opravdu nežádoucí a rozhodně tam nesmí být). Takže neexistuje na to nějaké řešení?

Díky za případné odpovědi...
Johnny
Profil
resení bohuzel neznam,ale mam pocit ze výraz "prolínání" je trosku z cesty,ty jenom chces aby ten script překryl ten spodní rámec,
ale jinak,myslim ze tech par centimetru by az zas tak nevadilo
wolfixis
Profil
chtěl bych se zeptat, jestli neexistuje nějaký tag, aby se prolínaly dva rámce. -- neexistuje

nejlepsi by bylo vyhodit ramy ne ??

ale pomohlo by kdyz nahore udelas o trosicku vetsi ramec. ;o)


update: lol Johnny byl rychlejsi :))
Milan P.
Profil *
Díky za rady, ale fakt teda něco neexistuje na to "překrývání" (nebo jak to mám vůbec nazvat)? Bo ty lišty se tam budou přidávat pořád (Bílá Růže #999), tak proto se ptám a zvětšovat ten rámec do nekonečna by asi jen tak nešlo. A vyhodit rámy mě taky napadlo, ale to by se zase nelíbilo tomu, komu to dělám :o(
wolfixis
Profil
Jen se te jeste zeptam co se tomu dotycnemu libí na ramech ?????????????????
ma vic nevyhod nez vyhod / napada me jedina a to je menu na jednom miste a to v tvem pripade neak .....
takze proc zustavat u ramu ?? ;o)
Johnny
Profil
co to skusit pres "include..."
videl sem to sice jen v .php ale mozna by to nejak slo


edit: nebo na ty ruze udelej novou stranku kde to bude vypsany
Cirdan
Profil *
jj tiez by som to skusil cez to include....
za prve... takto ked je to cez ramce clovek vidi vzdy len jednu a tu istu adresu....
dalsie vec.. preco sa pri odkazoch v menu kde je len jeden odkaz vysunuje ta zalozka.. podla mna je to celkom zbytocne.-...
Milan P.
Profil *
wolfixis : na rámech se mu nelíbí nic, jen chce, aby se spodek nahrával zvlášť a vršek pořád zůstával
Johnny : hmm, zas tak šikovnej nejsem :o) Jinak s tou novou stránkou taky možnost, uvidím...
Cirdan : jo, ta jedna záložka je zbytečná, ale já to nedělal, ono nás to dělá víc, a to menu je "grafický" dílo kámoše, kterej tam dal rovnou i javascript, takže se mu do toho nevnucuju...

Dík za rady, asi to fakt vyřeším tak, že se vykašlu na rámy...
wolfixis
Profil
a co takhle vyzkouset CSS - position:fixed;
www.pixy.cz/pixylophone
Milan P.
Profil *
Tak už sem na to přišel, a to jednoduše tak, že sem tam prostě kopl vnořený (nebo jak se mu říká) rámec. Nahrává se jen spodní menu, lišta je vidět celá a v ničem snad není problém. Uvidím co mi na to řekne kámoš :o)
Díky za rady všem! Zdar!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0