Autor Zpráva
cert69
Profil
Zdravim.
Asi si dost lidi klepne na celo ze se tento dotaz uz resil mnohokrat,ale ja to nenasel.Omlouvam se dopredu.
Muj problem je,jak stranky z aaa.webnode.cz pretahnout na aaa.cz . pokud to jde,budu vdecny za rady.cely web ma na hdd.Diky
ShiraNai7
Profil
cert69:
Mělo by jít použít vlastní doménu:

ve Webnode je možné přiřadit k Vašemu webu doménu spravovanou jinde. Redakční systém a obsah webu zůstává ve Webnode s danými parametry. Děkujeme za pochopení.
zdroj
cert69
Profil
Diky za odpoved.Ja ted trochu laboroval,a tak nejak jsem stranky z webnode "ukradl" (nevim,zda se to smi) a jede to , jen musim nekde prepsat odkazy na presmerovani na podstranky. fotky na webnode zustanou (jakoz cely web) a ty pretahovat na novou domenu nemusim,webnode slouzi jako webhosting. ......takze ted je jen otazka zda neco neporusuji a kde to presmerovani v kodu prepsat........cely web ma 49 stranek-podstranek.Diky za rady


a uz to asi mam ... jestli je to ono..... <link rel="alternate" type="application/rss+xml" href="http://neco.webnode.cz/rss/uvodni-stranka.xml" title="Úvodní stránka" /> se prepise na adresu s novou domenou.......
cert69
Profil
tak dalsi poznatek........to nebylo to spravne,orechove.......
pak jsem nasel menu
        <ul class="menu">
    <li class="first">

<a href="/o-nas/">

    <span class="mIco"></span>
    <span class="tIn">O nás</span>
    <span class="cleaner"></span>

    </a>

    </li>
    <li>

<a href="/pravidla/">

    <span class="mIco"></span>
    <span class="tIn">Pravidla</span>
    <span class="cleaner"></span>

atd.......ale stejne si nevim rady.
Stale se me otevira jen zakladni stranka pojmenovana index.html
Dalsi straka pojmenovana napr. pravidla se uz po kliknuti v menu na tlacitko "pravidla" neotevre.
cert69
Profil
jsem malej,ale sikovnej.uz to mam. namisto <a href="/o-nas/>
musim dat <a href="o-nas/index.html">

tak ted jdu koumat proc se mi stale ukazuje favicon webnode , ikdyz tam mam svoji iconku a ve strance vlozeno <link.........>


...tak opet spatne , s tim <a href="o-nas/index.html"> to taky nejde...... :-(
ja to vyzkousel jinde , proto jsem si myslel ze to jde a cely jsem to prekopal.......tak to muzu zase cele vratit......

no,uz me asi nikdo neporadi........
juriad
Profil
zkus nejaky robot (wget) pro stažení celého webu a zkonvertování odkazů
když prozradíš doménu, mohu se o to i pokusit
cert69
Profil
no ja uz nahore psal ze jsem stranky jakoby ukradl.prozradim,co by ne,nemusim se stydet,jsem fakt samouk.takze puvodni i kdyz stale funkcni jsou na kam-cert-nemuze.webnode.cz a prekopal jsem si je na kamcertnemuze.eu .......Diky

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0