Autor Zpráva
Jirka ze Slezska
Profil *
Zdravím všechny, co si toto vlákno přečtou :-)
řeším takovou potíž...nejdříve se asi podívejte na ukázku: http://vyvoj.nejmag.cz/
Na pravé straně je papoušek, který přesahuje běžně široký layout 980px. Chtěl jsem ho udělat tak, aby se při menších rozlišeních nezobrazoval dole posuvník, tudíž jsem nastavil na body {overflow-x:hidden;}. Jenže já se teď ptám, zmenší-li se rozlišení obrazovky pod 980px, bude vidět dole posuvník? Při zmenšení okna ten posuvník nenaskočí :-( ale na mobilním telefonu se Symbianem ho tam mám (jelikož tam nefunguje overflow-x). Ptám se, bude-li web čitelný na těchto zařízeních s nižším rozlišením? Případně jak to opravit?
DJ Miky
Profil
Můžeš obrázek toho papouška dát jako pozadí, pak nebude stránku roztahovat.
Jirka ze Slezska
Profil *
Jako pozadí je ten obrázek pod tím (to jezírko), ten papoušek je pozadí toho divu #papousek
JaySee
Profil
Jirka ze Slezska:
Ahoj, malej off topic, ale když jsem koukal na ty stránky, tak ti tam ustřeluje menu, udělal jsem printscreen.
margin
Profil *
Jirka ze Slezska, JaySee:
Tlačítka jsou "utiskovaná" a nepočítá se s tím, že by si někdo zvětšil písmo, a přijít na stránku s OS, ve kterém není Tahoma, tak to už je sabotáž, takoví lidé by neměli mít internet.
nav#tlacitka {
  margin-top: 80px;
  margin-right: 25px;
  float: right;
  font-size: 18px;
  height: 50px;
  text-align: right;
  width: 550px;
}
Jirka ze Slezska:
Proč se nesnažíš problémům předcházet, ale děláš vše možné, abys je přitahoval?
Jirka ze Slezska
Profil *
Dík, vidíš, na linuxu netestuju :-) btw už je to OK? ctrl f5 a mohlo by to jít normálně ;)
JaySee
Profil
Jirka ze Slezska:
Pohodička :-D teď to vypadá nádherně.
Jirka ze Slezska
Profil *
Díky margin, vyřešil jsem to podle tebe :-) co ale ten původní problém s tím overflow-x? :-(

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0