Autor Zpráva
quatzael
Profil
Nevěděl jsem jak lépe formulovat nadpis..

Mám problém.
Udělal jsem tlačítka jak mi bylo doporučeno tady: Jaký vliv na SEO má nahrazování textu obrázky??.

Bohužel teď po kliknutí pravým tlačítkem myši na odkaz se v IE nezobrazí klasická nabídka s možností otevřít odkaz v nové záložce nebo v novém okně, ale možnosti jako uložit pozadí, nastavit pozadí, kopírovat pozadí..

Jak to udělat, aby se to chovalo user friendly jako standartní odkaz, tedy s těmi prvně zmiňovanými možnostmi??

Díky.
peta
Profil
quatzael:
Co mas? Link na stranku nebo kus html, css, js kodu, ktery dela problem?
Co potrebujes? Aby fungovalo prave tlacitko.
Neni mi jasne, nac se ptas, protoze nevim, z ceho mam vychazet. "Udělal jsem tlačítka jak mi bylo doporučeno". Nevim, jak jsi ty tlacitka vlastne udelal. Tema, na ktere odkazujes jsou pouze obecne nazory.
quatzael
Profil
prostě mám klasickej link na další svou podstránku..

chci, aby se to v IE chovalo jako klasickej link, tzn. že když na to kliknu pravým tlačítkem myši, že se mi zobrazí klasickej výběr: Otevřít, Otevřít v nové záložce, Otevřít v novém okně, Uložit cíl jako..., Vytisknout cíl atd..

Místo toho se ale zobrazuje nabídka: Zpět, Vpřed, Přejít na zkopírovanou adresu, Uložit pozadí jako..., Nastavit jako pozadí, Uložit pozadí atd..

Udělal jsem ten odkaz jak mi doporučili v tom vlákně Jaký vliv na SEO má nahrazování textu obrázky?? a teď se to chová takto..
jenikkozak
Profil
quatzael:
Místo toho se ale zobrazuje nabídka: Zpět, Vpřed, Přejít na zkopírovanou adresu, Uložit pozadí jako..., Nastavit jako pozadí, Uložit pozadí atd..
Tak to vyzkoušej tady nahoře. Zobrazuje se ti v kontextové nabídce nad logem diskuse to, co popisuješ? To se totiž zobrazuje v případě, že obrázek není v odkazu.
quatzael
Profil
jenikkozak:
tady se to zobrazuje ok. (tzn. Otevřít, Otevřít v nové záložce, Otevřít v novém okně, Uložit cíl jako..., Vytisknout cíl atd..)

proč?


jenikkozak:
mě ten můj odkaz prve fungoval tak jak má, ale potom co jsem udělal tu kulišárnu, kvůli tomu SEO, tak už tam je ta druhá kontextová nabídka..
quatzael
Profil
peta:
upřesňuju..

udělal jsem to jak je to v návodu http://wellstyled.com/css-replace-text-by-image.html.. úplně dole example 3.
Keeehi
Profil
Prosím o odkaz na živou ukázku.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0