Autor Zpráva
proxxx
Profil *
Ahojte zase by som vas rad poprosil o radu. Snazim sa vytvorit stranku na ktorej budu mat uzivatelia moznost vyskusat si XSLT transformaciu. Stranka obsahuje div do ktoreho je nacitavany subor priklad.xml, vedla neho sa nachadza textarea do ktorej budu uzivatelia zadavat xls subor a tlacidlo "vykonaj". V spodnej casti stranky som chcel zobrazovat dalsie dva divy, do prveho by bol nacitavany subor zadanie.html a do druheho by bol nacitavany vysledok xslt transformacie po kliknuti na tlacidlo "vykonaj" a v tomtom bode som na razil na problem s ktorym si neviem dat rady. Problem je v tom ze do divu do ktoreho nacitavam zadanie.html sa mi nacitava cely html subor co mi vytvori chybu v zdrojovom kode lebo v nom budem mat duplicitne zapisane tagy <html></html>,<head></head>,<body></body>..tento isty problem mam aj v s divom do ktoreho vypisujem vysledok xlst transformacie...:\ neexistuje funkcia v php ktorej by som zadal ake tagy ma odstranovat a ktore ma ponechat? Neviete mi niekto poradit ako moj problem vyriesit?

Jedine riesienie ktore ma napadlo bolo pouzitie dvoch iframov ale tomuto rieseniu by som sa chcel vyhnut ak by to bolo mozne... za odpoved dakujem.
nemeja
Profil
a co to udělat preg_replacem - něco ve smyslu
<?php 
while( preg_replace( "~<body.*>(.*)</body>~","$1" ) {
 
}
Nezkoušel jsem to, jen se snažím nastínit jak to udělat. Stačí to udělat pro všechny tagy.
Joker
Profil
proxxx:
Nebylo by lepší místo divu tam dát iframe?
proxxx
Profil *
Dakujem za prispevky.. nakoniec som sa to rozhodol spravit prostrednictvom funkcie strip_tags() kde som si zadefinoval vsetky html znacky ktore su akceptovatelne cize vsetko uz funguje ako ma ..


nemeja:
dakujem cast tvojho riesenia som vyuzil ..pomocou preg_replace("~<title>(.*)</title>~", "", $vysledok); odstranujem este pred pouzitim strip_tags() obsah titulku


Joker:
iframu som sa chcel vyhnut pretoze som sa docital ze pri xhtml byva pri pouziti iframu problem s validitou ... ale nakoniec mi ten iframe ani treba nebolo ..:)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0