Autor Zpráva
IronMan
Profil *
Dobrý den.Mám dotaz.Dělám si stránky a mám dvě otázky:
1)ale pokaždé když kliknu na odkaz v menu,tak se mi to otevře v novém okně.Jak to udělat aby se to otvíralo v tom stejném?
2)Mám hodiny z kissdesingu a najednou se mi nechtějí zobrazit
IronMan
Profil *
Jak to mám udělat?Dát je tam znovu?Help me pls.
Anysek
Profil *
JO, s tím menu mám taky problém :-(. Tak doufám,že tu někdo chytrý brzy odpoví .
Timy
Profil
ad 1 buď používáš atribut target (<a href="..." target="_blank">) nebo máš nějak blbě nastavený prohlížeč
ad 2 - zkus zajít k opraváři
IronMan
Profil *
Mám tam to target="_blank"> .. jak mám tedy ten kod zapsat?Jenom bez tohodle?
Timy
Profil
IronMan
Jenom bez tohodle? -- přesně tak. Takže ten odkaz bude vypadat asi takhle: <a href="bla.html">text odkazu</a>.
Johnny
Profil
Rotfl-sorry že se směju,ale target="_blank" je od toho aby se to oteviralo v novym okne, mam ten pocit ze na otvirani ve stejnym okne je terget="_self" nebo neco takovyho
Timy
Profil
Johnny
mam ten pocit ze na otvirani ve stejnym okne je terget="_self" nebo neco takovyho -- já mám zase takový pocit, že když se tam nenapíše žádný target, tak se to taky otevře do stejného okna. Proto je target="_self" trochu zbytečný.
Radek Hrabůvka
Profil
Timy "_self" je hlavně pro stránky s rámy, aby bylo čím "přebít" <base target>. Dněšní využití je opravdo prakticky nulové.
Timy
Profil
Radek Hrabůvka
tušil jsem, že v rámech to nějaký význam bude mít, ale vzhledem k tomu, že už jsem je hodně dlouho nepoužíval, tak jsem se radši nezmiňoval, takže díky za doplnění.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0