Autor Zpráva
Jirka M.
Profil *
Ahoj všem,

tvořím jednoduchou aplikaci na Facebooku (obrázky, text ...) a zjistil jsem, že pokud má aplikace korektně fungovat (přes iframe vložený do FB) musí být cílová stránka zabezpečena přes SSL certifikát, tj. stránka musí fungovat pomocí HTTPS.

Nějak nemohu vygooglit, kde koupit (v ČR) oveřený a 100% funkční SSL certifikát. Nemohu si dovolit experimentovat (certifikát by měl stát údajně kolem 2000 kč), proto potřebuji koupit něco ověřené a 100% funkčního.

Nevíte o nečem?

Alternativou by bylo zakoupeního hostingu u nějakého známějšího webhostera (Wedos, CeskyHosting atd.), ale také si nejsem jist, zda to bude tam fungovat.

Děkuji za případné rady či nasměrování
Keeehi
Profil
Jirka M.:
Chceš otestovat ten wedos, zda to funguje, tak kontakt mám v profilu. Pokud bude fungovat ten jejich certifikát, tak je to zřejmě nejjednodušší a nejlevnější cesta.
ninja
Profil
AFAIK Facebook vyžaduje SSL přenos dat, nikoliv certifikát od důvěryhodné autority. Každopádně s nákupem nějakého důvěryhodného (Thawte, VeriSign, RapidSLL, GoeSSL) Vám pomůže váš webhosting.
quinux
Profil
Jirka M.:
Certifikát můžeš zakoupit třeba u Czechie, pořičemž tam mají i nějakou formu otestování zdarma.
Jirka M.
Profil *
[#2] Keeehi[#4] quinux Všem moc děkuji za radu :)


Samozrejme i Ninjovi díky :)
blaaablaaa
Profil
Jirka M.:
Staci certifikat od wedosu (jen pak musis pouzivat adresu dXXXX.wedos.net nebo jak to maji)
Amunak
Profil
Na startssl jde udělat i plně funkční certifikát zdarma, mám to vyzkoušené.
blaaablaaa
Profil
Amunak:
Pouze pro nekomercni stranky...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0