Autor Zpráva
g2pay
Dobrý den,

mám takový větší problém z PayPalem. Udělali jsme web, propojení PayPal plateb přes Api integrace PayPal for Digital Goods (Express Checkout) . Vše funguje jak má, platba se provede atd,.. jenže u účtu na PayPalu se nepřičítá k zůstatku. Jen to ukáže jako přijaté a nic víc. (Více screen). Nevíte někdo co stím? Hodně by mi to pomohlo. Předem děkuji.

Moderátor Joker: Titulek „PayPal problém“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Keeehi
Přijal jsi platbu ve výši 1Kč, poplatky za zprostředkování platby 1Kč. 1 - 1 = 0 => proto se nic nepřičítá

Je zajímavé, že jsou ty poplatky 100%, není tam nějaká minimální hodnota? Něco ve stylu: poplatek 3%, min 30Kč.
Joker
Keeehi:
není tam nějaká minimální hodnota?
Shodou okolností se ty poplatky nedávno řešily, mělo by to být 10Kč + 3,4%.

Ale zdá se PayPal je inteligentní a odečítá poplatky maximálně ve výši přijaté částky (narozdíl od našich bank svého času, když měly poplatek za příchozí platbu, tehdy skutečně šlo někomu zruinovat účet tím, že jste na něj poslali spoustu plateb po 1Kč).

g2pay:
Čtěte smluvní podmínky, než si někde založíte účet.
g2pay
V pohodě (ty 1 Kč,- transakce byli testovací zda se integrace PayPalu do shopu).
Takže kolik cca se minimálně musí poslat?

Předem díky
Joker
g2pay:
Takže kolik cca se minimálně musí poslat?
Viz [#3]: „mělo by to být 10Kč + 3,4%.

Ale jak už jsem říkal, opravdu doporučuji příště před zřízením takovéto služby si přečíst podmínky.
Jestli ke všem smlouvám přistupujete takhle (že to prostě podepíšete a později se divíte, kolik vlastně a za co platíte), můžete se jednou dostat do pěkného maléru.
g2pay
Joker:
Jj chápu, a mockrát díky.
Keeehi
g2pay:
Už snad z 11Kč by jste měl vidět alespoň nějaký ten desetník, z 12Kč to bude koruna a nějaké drobné.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: