Autor Zpráva
lucikmucik
Profil
Dobrý den, chci se zeptat jak mám udělat, aby tento seznam zůstal po otevření stránky pořád zavřený a ne předem otevřený. Děkuji za každou odpověď.
http://darky-caje-astro.ic.cz/caje/vyber.html
David1256
Profil
Že by pomohlo přidat do css?ul span{display:none;}
lucikmucik
Profil
Když to tam hodím, tak se mi schová akorát všechen text v seznamu.
Keeehi
Profil
David1256:
Hlavně při nefunkčním javascriptu to nepůjde rozbalit. Proto ve výchozím stavu to musí být rozevřené a balit se to musí javascriptem.

lucikmucik:
parseMenu() nefunguje?

Ten onload stačí takto:
window.onload=parseMenu;


Ještě jsem si všiml, že při kliknutí na čaje se jich skryje jen 5 a ne všechny. Co za chybou stojí jsem nezkoumal.
lucikmucik
Profil
Takže?
edit: Už je to upravené měl jsem problém při mazání pár věcí.
Kam to přesně mám dopsat? Nejsem v tom moc znalý.


Onload jsem změnil.
Jak je to s tím parseMenu() ?


Nic?
Tori
Profil
Funkce showHide vyžaduje přesnou strukturu HTML, tedy aby vnořený <ul> byl dva prvky od <span>u. Proto je menu sbalené jen zčásti. Tenhle řádek: tree=tree.nextSibling.nextSibling; bych přepsala na:
while (tree && tree.nodeName !== 'UL') {
  tree = tree.nextSibling;
}
if (!tree) return;
Jinak by bylo imho trochu flexibilnější, kdybyste místo display u <span>u přepínal třídu u nadřazeného <li> - pak se budou lépe stylovat rozbalené části menu.
lucikmucik
Profil
Tori:
Přepsal jsem ten řádek a opravdu to pomohlo, děkuji moc.
Jen ty čaje zůstávají pořád otevřené na podkategorie, šlo by ještě něco udělat s tím?
Tori
Profil
lucikmucik:
Teď jsem koukla na web a jsou sbalené. Buď jste to už vyřešil, nebo to dělá cache prohlížeče. (zkuste Ctrl+F5 nebo Shift+F5, teď nevim)
lucikmucik
Profil
To už je vedlejší, děkuji za rychlou odpověď. Mám dotaz ohledně jiné věci, takže jdu založit nový topic.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0