Autor Zpráva
David1256
Profil
Dobrý večer,

používám k vytvoření článků v administraci CKEditor, ale chybí mu integrované tlačítko pro vložení YouTube videoklipu. Našel jsem pár návodů, jak tam to tlačítko dostat, ale buď to byly návody pro starou verzi CKEditoru nebo nějaké placené pluginy. Neporadil byste mi někdo, jak tam jednodušše integrovat to YouTube tlačítko?

Díky moc.
Str4wberry
Profil
Můžete využít toho, že když se v YT URL změní „watch?v=“ na „embed/“, tak ji lze vložit jako <iframe> — ten, koukám, ten editor vložit umí.
David1256
Profil
Tak to doposud řeším :-). Jen jsem se chtěl zeptat, jestli tu nemá někdo zkušenost s tím, jak na ty pluginy... Přeci jenom je to s tím iframem trochu složitější na ovládání pro lidi, co jsou zvyklí psát jak ve Wordu.
Str4wberry
Profil
jak na ty pluginy

Na to bude nejlepší si projít složky _samples a _source a dle toho si plugin vytvořit. Nebo zkusit najít něco hotového. Nebo použít jiný editor. Nebo to řešit až na straně serveru a YT URL nahradit <iframe>m.
David1256
Profil
Ten hotový plugin jsem už našel zde. Ale nedaří se mi ho zprovoznit. Zkoušel jsem podle návodu tohle, ale YT tlačítko se mi v CKEditoru nezobrazilo.
<script type="text/javascript">
//<![CDATA[
    // Replace the <textarea id="editor1"> with a CKEditor
    // instance, using default configuration.
    CKEDITOR.replace( 'text',
        {
            extraPlugins : 'youtube',
            toolbar :
            [
                [ 'Bold', 'Italic', '-', 'NumberedList', 'BulletedList', '-', 'Link', 'Unlink' ],
                [ 'youtube' ]
            ]
        });
//]]>
</script>
Složku youtube mám v ckeditor/plugins

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0