Autor Zpráva
MidWestMan
Profil *
Ahoj,
Potřeboval bych pomoct s vytvořením kódu, který by v závislosti na aktuálním datumu měnil (týdně) zobrazený text. V HTML se celkem orientuji, ale je mi jasné, že na tohle HTML nestačí, zřejmě bude potřeba JS, ale v tom jsem se ještě nezačal orientovat. Prosím, poraďte mi, jak to mám udělat. Mám dejme tomu tabulku s textem, který by se měl na stránkách střídat, a mělo by to být na stránkách dělaných komplet v HTML/CSS (gio15.mzf.cz). Děkuji předem :)
panther
Profil
MidWestMan:
spíš než JS by bylo lepší brát data ze serveru, funkce date. Pokud bys trval na javascriptu, objekt date.
MidWestMan
Profil *
Aha.... No, zkrátka, já netrvám na ničem, jen chci, aby to fungovalo... Ale bohužel jsem se zatím nedostal dále, nežli k HTML, takže vůbec ani netuším, jak bych tohle měl do html zadat... Jestli bych mohl poprosit o podrobnější popis, něco jako pro BFU :D
panther
Profil
MidWestMan:
prostuduj si oba odkazy, obojí je dobře vysvětleno i s příklady. Podotýkám, že řešení s PHP ti nebude fungovat lokálně v počítači, ale pouze na sevreru.
MidWestMan
Profil *
No, dobře, pokusím se tomu porozumnět. Každopádně děkuji za odkazy a rychlou odpověď :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0