Autor Zpráva
Gogo_v
Profil
Dobrý den.
Potřeboval bych tochu poradit. Nemám téměř žádné zkušenosti s Javascriptem. Potřebuju na mapě vyrobit polygon a z toho výběru seznam dotčených adres uložit do MySQL. Zatím se mi podařilo dopracovat k tomu že zobrazím mapu na mapě vytvořím polygon a v tom mi sepíše adresy obsažené v polygonu. Co ovšem nefunguje je to že když polygon zmenším tak neubudou adresy které se dotčeného místa už netýkají :( Samozřejmě proto že ten kod je blbě navržený , ale nemám vůbec nápad jak to vyřešit. A druhý problém který mám ze bych chtel ať ten seznam pošle ve formu jako array a ne jako teď jednotlivé položky. Chtěl bych ať to funguje podobně jako teď že jsou tam checkboxy pro případ že bych nechtěl nějakou adresu ukládat. Ukázka co mi teď funguje je tady
Děkuji za jakoukoliv konstruktivní radu.Přeji pěkný den
Keeehi
Profil
Gogo_v:
Nevím, jak to máte, ale nejjednodušší je ten seznam po každé změně zahodit a celé to vygenerovat znovu.
Gogo_v
Profil
Keeehi:
Nevím, jak to máte, ale nejjednodušší je ten seznam po každé změně zahodit a celé to vygenerovat znovu.
Dobrý den. Jenže já právě netuším jak zahodit ten seznam právě :(
function append(idx,adresa)
{  var cb = document.createElement( "input" );
        cb.type = "checkbox";
        cb.id = "id_in_"+idx;
        cb.name = "adresa_"+idx;
        cb.value = idx;
        cb.checked = true;
        var text = document.createTextNode( adresa );
        document.getElementById( 'appends' ).appendChild( cb );
        document.getElementById( 'appends' ).appendChild( text );
     }
Toto mi vytvoří ty checkboxy
<div id="appends" name="appends">
Seznam adres: 
<input value="46" name="adresa_46" id="id_in_46" type="checkbox">17. listopadu 677/44
<input value="49" name="adresa_49" id="id_in_49" type="checkbox">17. listopadu 676/46
</div>
Zkoušel jsem na mazání
function removeElement(idNum) {   
  var dx = document.getElementById('appends');  
  var oldin = document.getElementById(idNum); 
 dx.removeChild(oldin);
}
kde volám funkci removeElement("id_in_46") ,ale když si nechám vypsat přez alert(oldin) tak tam mám pořád null :(
Nejdříve jsem měl id a name jen čísla ale nejsem si uplně jistý jestli může být v input elemetntu v ID a NAME pouze číslo tak sem před to raději vrazil ješě text.
Jak ale píšu javascript dělám jen z donucení :)
Děkuji pěkně všem kteří s mým problémem ztrácí čas.
Přeji pěkný den
PS.
Už jsem přišel na ten problem s null i vyřešil teď mi zbýva přijít na to jak s toho udělat array s hodnotama :/ a jak odmazavat ten text co mi zůstane po checkboxech
function removeElement(idNum) {   
  var dx = document.getElementById('appends');  
  var oldin = document.getElementById(idNum); 
if(oldin != null) // a funguje to částečně jak jsem chtěl. Problém byl pouze v tom že tím že tam byl null tak odmazal uplně všechno a na mapě pak nebyli značky u adres ....
 dx.removeChild(oldin);
}

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0