Autor Zpráva
Z3NTIVA
Profil
Zdravím,
mám poměrně bizardní problém, který vůbec netuším čím může být způsobený a jak ho vyřešit. Zkrátka, při stažení souborů z ftp editoru na plochu a následném otevření v pspad editoru se zobrazí pouze část kódu. Prostě se to vždy někde usekne, vždy na různých místech. Na webu je ale kód vždy úplný, tedy, stránky se zobrazují naprosto v pořádku, jen to ale nejde editovat, protože pokaždé, kdy je náležitý soubor otevřen, stane se z něj soubor neúplný a tedy nepoužitelný.
Nemáte někdo ponětí, čím může být tento problém způsoben, a jak ho řešit? Docela mě to už štve.

Díky moc
panther
Profil
Z3NTIVA:
skrz co je stahuješ z FTP? Stáhnou se celé (mají stejnou velikost jako na FTP)? Jestli ne, ptej se na diskusním fóru daného FTP klienta, dostaneš asi nejlepší odpověď. Nebo zkus jiného klienta.

Stáhne se soubor celý a nejde jen otevřít? V jakém editoru? Zeptej se na fóru daného editoru. Nebo zkus jiný editor, zda bude problém přetrvávat.
nevimco2
Profil
Zkus jiný FTP, třeba FileZilla nebo Total Commander a
pak zkus jiný textový editor, třeba Poznámkový blok nebo Notepad++. Napiš jak to dopadlo ...
Z3NTIVA
Profil
jiný poznámkový editor jsme zkoušel, jenže ono se to změni už jakmile se to přesune na plochu, takže to bude bud ftp editorem, nebo nwm. Ono to blbne jen na pc klienta, u mě to je ok, a to používáme stejný ftp.
nevimco2
Profil
Jak už jsem psal, zkus to v jinym FTP programu.
peta
Profil
Z3NTIVA:
Porad jsi nenapsal, jak se ten program na ftp jmenuje. Zkus Far manager, s tim jsem nikdy nemel problem. V Total commanderu jsou zname ruzne ftp viry na odchytavani hesel, pripisovani parazitniho kodu do stranky a pod. Takze, jestli pouzivas prave ten, pak ti nezbyva nez poprat hodne stesti a mnoho trpelivosti pri odvirovavani pc.
Nebo take muzes mit nekde nastavene omezeni velikosti stazeneho souboru. Pripadne muze mit malo mista na disku.
margin
Profil *
peta:
V Total commanderu jsou zname ruzne ftp viry na odchytavani hesel, pripisovani parazitniho kodu do stranky a pod. Takze, jestli pouzivas prave ten, pak ti nezbyva nez poprat hodne stesti a mnoho trpelivosti pri odvirovavani pc.

Co je to za blábol?
Total Commancer není příčinou, že se zavinuje počítač, ale některé viry mohou zneužít ke své škodlivé činnost TC.
Z3NTIVA
Profil
používám whizFTP

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0