Autor Zpráva
Minnoc
Profil
Ahoj,

realizuji nové stránky pro společnost poskytující připojení k internetu. Stránky jsou víceméně připravené k nasazení, ale s jednou věcí si přec nevím rady ...

Klient si přeje mít na svých stránkách online kameru z města, kde sídlí jeho společnost. Takže včera kameru do města umístili a připojili ji ke svému serveru. Výstup kamery se nyní zobrazuje na nějaké adrese typu: http://82.202.108.226/. Kromě výstupu se tam ještě zobrazují nějaká uživatelská nastavení a ovládání kamery. Já bych teď potřeboval nějakým skriptem či něčím podobným dostat výstup kamery (bez nastavení a ovládání) případně jen fotografie (pořízené například po 10 sekundách) dostat do jejich stránek.

Nemohl by mi někdo poradit, jak do toho?

Předem děkuji.
Darker
Profil
Múžu se na to pokusit přijít, pokud uvidím jak vypadá to co kamera vrací na portu 80 (http). Ta IP cos poslal neodpovídá (connection was reset by server)
Myslím si ale, že řešení bude pomocí socketových funkcí v PHP (obrázky po 10 sec) nebo streamovaného videa ve flashi.
Minnoc
Profil
Kamera je umístěna zde: http://85.207.106.246/

Děkuji za ochotu.
Darker
Profil
Video je podle mě na adrese http://85.207.106.246/cgi-bin/video.vam (nepovedlo se mi to nikam nastreamovat, ale věřím tomu). Asi nejlepší by bylo na jejich web dát přímo ten flash co je na hlavní stránce serveru kamery.
Moc nechápu tohle:
 if ((navigator.appName == "Microsoft Internet Explorer")&&(navigator.platform != "MacPPC"))
ale to je asi blbost výrobce kamery...
V IE to ale taky nefunguje, tak nevím...
Minnoc
Profil
To by nejlepší bylo, ale nemohu přijít na způsob, jak z toho vybrat pouze ten flash a ne ty ovladače okolo. Hlavně ta kamera je někdy z roku razdva. Takže se s tím zrovna dvakrát nejlépe nepracuje. V pondělí mají kameru vyměnit, tak asi uvidím, co s tím půjde udělat potom. Nicméně děkuji za snahu.
Darker
Profil
V tom případě asi bude lepší když dáš vědět až budeš mít novou...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0