Autor Zpráva
Tolike
Profil
Dobrý den, potřeboval bych přidat na stránky pivovaru upozornění, které se má zobrazit jenom jednou ať už vejdete přímo na hlavní nebo i ostatní stránky tohoto webu. Hledal jsem na internetu "waring before enter website", ale nic použitelného jsem nenašel, jen vyskakovací okna. Já bych chtěl, aby se jenom přez ty stránky udělala polopruhledná tmavá vrstva a tam by byl dotaz zda je návštěvník plnoletý. Děkuji. Stačí jenom rada co zadat do vyhledávače / jakou techniku použít. Ještě jednou děkuju.
whoami
Profil
Jquery cookie dokáže ukládat do cookie například že tento browser už na stránce byl a v takovém případě nic neukázat.. v opačném případě ukázat a nastavit cookie.. A před body se dá dát v případě že ho chceme div kterej bude mít width:100%;height:100%;position:absolute;top:0;left:0; a jako pozadí poloprůhlednou barvu.. a v něm může bejt ten box..
Darker
Profil
To zašednutí s rámečkem uprostřed se nazývá lightbox. Zobrazení jen jednou uděláš pomocí cookies.
jenikkozak
Profil
whoami:
Jquery cookie dokáže ukládat do cookie
Na to stačí JavaScript i bez frameworku. Tolike se nezmiňuje, že by jQuery používal, a tahat ho kvůli takové maličkosti se dá přirovnat k válečnému tažení s kanónem proti vrabci. Navíc na straně klienta stačí cookii jen ukládat při potvrzení dialogu. Číst se může na serveru.
Tolike
Profil
šlo by použít tohle? nic lpšího jsem nenašel a sám to napsat neumím :)

<script type="text/javascript">
    $(function () {
        if ($.cookie('18ekran') != null) {
            $.cookie('18ekran', '18ekran', { expires: 7, path: '/' });
            $("#18ekran").css('display', 'none');
        }
    });
    $("#evet").click(function () {
        $("#18ekran").css('display', 'none');
        $.cookie("asucan18", "asucan18", { expires: 7, path: '/' });
    });
</script>
whoami
Profil
jenikkozak:
Teď už se o jquery zmiňuje..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0