Autor Zpráva
wifi_jirka
Profil *
Dobrý den,
neznáte prosím někdo nástroj, který umí online hlídat dostupnost stránek a upozornit na výpadek ?

Tuto funkci má např. WebsiteDefender, bohužel zdarma pouze pro jeden web a frekvence testů je relativně dlouhá. POtřeboval bych hlídat tak jednou, dvakrát za hodinu.

děkuji
ShiraNai7
Nějaká free varianta je i na monitoring-serveru.cz, nějakou dobu jsem ji využíval..

edit: pokud hledáš software, který by běžel u tebe, tak to neporadím.. kdybych to sám potřeboval, tak bych si to napsal v PHP a spouštěl cronem :)
wifi_jirka
Profil *
Není ten monitoring-serveru.cz spíš jen takový sledovač stránek, který pak ukaáže, jak to minulý měsíc vypadalo ? KOlik bylo výpadků a jaká dostupnost ?
Myslím, že jsem to taky kdysi pro test použil....

Ale já hledám spíš něco, co mně upozorní, když stránky přestanou fungovat (abych mohl hosting upomínat ohledně řešení chyby ...)
jenikkozak
wifi_jirka:
Na chyby upozorňuje - konkrétně upozornění na výpadek přes e-mail, na mobil přes SMS, jako XML nebo RSS kanál. Myslím si ale, že před pár lety bezplatnou verzi úplně zrušili. (Pouze první měsíc je zdarma.)
Giga
Raz za hodinu uploadujem na svoje stránky nejaké údaje. Keď upload zlyhá, objaví sa mi na monitore varovná ikonka. Údaje zostávájú vo fronte a upload sa o hodinu opakuje. Takto mám vlastne monitorovanú dostupnosť stránok.
wifi_jirka
Profil *
vypadá to, že asi tyky budu muset použít nějaké svoje řešení (php+ cron)

Díky za komentáře ...

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: