Autor Zpráva
Dzon
Profil *
Zdravím, potřeboval bych radu. V tomhle stylu jako jsou ty stránky napsané jak nejjednodušeji upravit aby se stejně zobrazovaly i na telefonu a Ipodu? Když držím CTRL a kolečko myši, čím víc se stránky zmenšují tím méně je toho v menu, jak tomu zabránit? A prosím, nepostujte mi odkazy na stránky kde je jak to psát, vzhledem ke stylu jakým jsou stránky udělané to tak nejde, potřebuji individuální radu :)

Předem děkuji moc.

http://www.gntransport.cz
panther
Profil
Dzon:
potřebuji individuální radu
ne, bude ti stacit ta obecna. Nenastavovat pevne sirky, ale procentualni, pokud nechces mit horizontalni scrollbar.

vzhledem ke stylu jakým jsou stránky udělané to tak nejde
tak je budes muset udelat jinak.

To, co hledas, bude asi „responsive design“. Nebo si zjisti, jak zjistit, jake zarizeny navstevnik ma a pro urcite typy (telefony, iPady, ...) naserviruj jiny stylopis.
Dzon
Profil *
Takže z:
<div id="text9" style="position:absolute; overflow:hidden; left:2px; top:213px; width:1333px; height:18px; z-index:6">

mám udělat tohle?
<div id="text9" style="position:absolute; overflow:hidden; left:2px; top:213px; width:70%; height:2%; z-index:6">

?? jak odkadnu kolik procent? a takhle mi to celý zmizí...
panther
Profil
Dzon:
ysku nenastavuj vubec. Boxy se natahnou, jak bude potreba. Ani spravnou vysku nevis, nevis, jake ma uzivatel na pocitaci nastavene pismo.

jak odkadnu kolik procent?
presne tolik, kolik potrebujes, kolik se ti bude v mobilnim zobrazeni libit.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0