Autor Zpráva
jullin
Profil
Zdravím, chci se zeptat jestli je možno nějak nastavit (HTML,JWS,CSS atp..), aby se automaticky měnila velikost textu s velikostí okna prohlížeče , nebo s rozlišením, jako je tomu např. u obrázků s velikostí v %.
Jde mi o to aby se dané odstavce textu neprolínaly navzájem.

http://test-bigballs.clanweb.eu/taktiky/battlegroundy/wsg.html
panther
Profil
jullin:
aby se automaticky měnila velikost textu s velikostí okna prohlížeče , nebo s rozlišením, jako je tomu např. u obrázků s velikostí v %.
ne. Jakou mas predstavu? Na pocitaci obrovske pismo, na mobilu necitelne mrchy?

Jde mi o to aby se dané odstavce textu neprolínaly navzájem.
Nenastavuj vysky, nepozicuj. Tento problem zmizi. S tim souvisi i druha vec - pises spravne odstavce, proc odstavce - paragraph, <p> - nepouzivas? Misto toho tam mas nesmyslne tabulku, navic, pro kazdy odstavec svoji vlastni.
jullin
Profil
Dobrá takže jestli to dobře chápu, tak mám nahradit ty tabulky za <p></p> a nemělo by se to dít.Potřebuji ale zachovat propozice stránky, takže nějaký ten position budu muset nastavit.

Šlo mi o to, že když jsem stránku zobrazil v jiném rozlišení, Vše se adekvátně zmenšilo, akorát písmo zůstalo stejné => jednotlivé tabulky se začali prolínat.

Děkuji za odpověď

->> Děkuji moc už mi to začíná sedět :). Jsem samouk a tahle zkušenost se mi bude hodit :). Jen se chci zeptat , když zadávám margin je obecně lepší ho zadat v PX či v %?
panther
Profil
jullin:
takže nějaký ten position budu muset nastavit.
ne, ve tvem pripade pozicovat nepotrebujes.

když zadávám margin je obecně lepší ho zadat v PX či v %
musis ho zadat v tom, v cem potrebujes Obecna rada neni, kazda situace je jina.
jullin
Profil
Dobrá děkuji. Máte pravdu v mém případě jsem ho nepotřeboval.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0