Autor Zpráva
Tonny
Profil *
Ahoj,
vím že název zní hrozně jednoduše prostě tam dát target="_blank", jenže já mám trošku obtížnější situaci:
Mám formulář, kterým se mají přidávat nové články tzn: mám tam nějaký nadpis, CKEditor pro psaní textu a potom 3 tlačítka
1) Zveřejnit článek
2)Uložit do rozepsaných
3) ZOBRAZIT NÁHLED.
Ty první dvě už jsem vyřešil, ale u třetího nevím .. chtěl bych ho odkázat do nového okna(záložky), tak, abych tam předal údaje z formuláře, ale zároveň formulář zůstal vyplněný na té původní stránce...

Prosím nevíte někdo jak na to?
Dík za váš čas ;)
candiess
Profil
Tonny:
Já osobně bych toto řešil pomocí AJAXu. Poslal data přes URL na "náhledový-skript" a výsledek zobrazil někde do divu pod tím / do nového okna.
Tori
Profil
Tonny:
Odesílala bych to pořád na adresu toho formuláře. Skript zjistí, jestli bylo stisknuto tlačítko "náhled", "uložit" nebo "zveřejnit" a podle toho buď uloží data a přesměruje, anebo zobrazí znovu formulář. Pokud "náhled", tak do formuláře předvyplní zaslané údaje a pod ním zobrazí náhled článku.

Anebo by se mohla změnit funkčnost v tom, že "zobrazit náhled" by znamenalo "uložit mezi rozepsané + zobrazit náhled". Pak by byl skript, který by podle ID zobrazil náhled článku (bez všech možných menu a hlavičky stránky, prostě jen článek). Potom by se v případě akcí "zobrazit náhled", "pokračovat v rozepsaném článku" i "editovat článek" mohl zobrazit předvyplněný formulář (data buď z POST nebo z databáze) a pod ním v iframu volat ten náhledový skript.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0