Autor Zpráva
FreeLeito
Profil
Zdravím,
Potřeboval bych pomoci.
Mám webové stránky, kde jsou v indexu tlačítka, ale když přejmenuji tlačítko "LOGIN" na "PŘIHLÁSIT" tak tlačítko přestane fungovat a nepřihlásí mě.
Potřebuji se zeptat, jestli někdo neví, kde by to ještě mohlo být schované, tlačítko "LOGIN" jsem přejmenoval na "PŘIHLÁSIT" ve 2 souborech a už mě funguje, ale třeba vedle mám "REGISTER" a to mě nefunguje a nikde jinde ho nemůžu najít.
Byl by někdo ochoten mi pomoci? Popřípadě bych mu dal ID a heslo od FTP, aby se na to podíval se mnou.

Tady mám ukázku kódu, co bych potřeboval
<input type="submit" value="REGISTER" name="submit" class="button1">

"REGISTER" přejmenovat na "REGISTRACE" a po kliknutí aby mě to otevřelo stránku
<a href="index.php?s=register">

Velice děkuji za pomoc.
jenikkozak
Profil
FreeLeito:
To tlačítko je v nějakém prvku <form>, tomuto prvku přidej atribut action="index.php?s=register".
Třeba takto:
<form method="get" action="index.php?s=register">
FreeLeito
Profil
Promiň, ale nechápu to, jak to mám udělat, napíšu ti sem celý kód.

<?PHP
  }
  else {
  ?>
  <center>
<form id="userInfo" action="index.php?s=login" method="POST">

      <input  class="txt"  type="text" maxlength="16" size="16" name="userid" onFocus="if(this.value=='Uživatelské jméno') this.value='';" onBlur="if(this.value=='') this.value='Uživatelské jméno';" value="Uživatelské jméno"><br />
      <br />
<input class="txt"  type="password" maxlength="16" size="16" name="userpass" onFocus="if(this.value=='Username') this.value='';" onBlur="if(this.value=='') this.value='Username';" value="Username"><br /><br>

      <input type="submit" value="PŘIHLÁSIT" name="submit" class="button1">      <a href="index.php?s=register">
      <input type="submit" value="REGISTER" name="submit" class="button1">
      </a>    
      </form>    
      <?php
peta
Profil
FreeLeito:
Pokud submitu das name, tak se odesila name=value. Pokud zmenis value na PRIHLASIT a mas v php podminku if ($_POST['submit']=='LOGIN'), tak logicky ta podminka nebude fungovat, protoze tam melo byt if ($_POST['submit']=='PRIHLASIT')

FreeLeito:
<form id="userInfo" action="index.php?s=login" method="POST">
jenikkozak psal
<form method="get" action="index.php?s=register">
Proste tam musis dat druhej form.

<form id="userInfo" action="index.php?s=login" method="POST">
...
<input type="submit" value="PŘIHLÁSIT" name="submit" class="button1"> <a href="index.php?s=register">
</form>
<form method="get" action="index.php?s=register">
<input type="submit" value="REGISTRACE" name="submit" class="button1">
</form>

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0