Autor Zpráva
Filhaus
Profil
Nevím jak vyřešit....www.lentils.cz
První stránka jsou bohužel obrázky což není pro vyhledávač dobré - není tam žádný text. Jak tedy udělat, aby vyhledávač bral hlavní stránku s textem http://lentils.cz/?id=1

Předem díky
mimochodec
Profil
Chceš vyhledávači ulehčit cestu k obsahu a člověka chceš nutit, aby kliknul? To od tebe není pěkné.
Joker
Profil
Co znamená „jako hlavní stránku“?
Nevím o tom, že by vyhledávač rozlišoval „hlavní“ a „vedlejší“ stránky webu.

Dodatek: Pokud to znamená automaticky přesměrovat vyhledávač na jinou stránku než člověka, takové jednání vyhledávače často berou jako podezřelé a příslušné weby trestají (vyřadí je z výsledků).
Filhaus
Profil
No já ty stránky takto nedělal, z hlediska optimalizace je to právě blbý, protože na lentils.cz není žádný text, ale až na id=1, která by měla být jako úvodní....tak proto


Validace mi píše toto upozornění:

Stránka nemá strukturovaný text do odstavců. Zkuste obsah zpřehlednit použitím odstavců.
Stránka obsahuje málo slov.
Plaváček
Profil
Filhaus:

Prostě tu zbytečnou obrázkovou úvodní stránku zrušte. Nemá žádný smysl. A zapomeňte na "SEO servisy".
margin
Profil *
Filhaus:
Validace mi píše toto upozornění:
Pochybuji, tohle je hláška nebezpečného seomatu, validátoru je šumák, kolik stránky obsahuje odstavců.
Joker
Profil
Filhaus:
Validace mi píše toto upozornění:
>
>
Stránka nemá strukturovaný text do odstavců. Zkuste obsah zpřehlednit použitím odstavců.
Stránka obsahuje málo slov.
Jaká validace?
Jestli to je výsledek nějakého „SEO analyzátoru“, tak se vykašlete na SEO analyzátory a řiďte se rozumem. Viz také pojednání o škodlivosti SEOmatů, se kterým mě margin předběhl.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0