Autor Zpráva
Smith.S
Profil
Ahoj potřebuju aby se mi celá webová stránka nejdřív načetla a pak zobrazila prostě aby se mi tam nezobrazovaly obrázky a tlačítka jeden za druhým vypadá to hrozně. Předem Dík za případné rady
panther
Profil
Smith.S:
a co takhle hledat chybu jinde? Pokud se dlouho načítá, někde bude problém a bylo by vhodné jej odstranit. Ne jen zamaskovat. mimochodem, dvouvteřinová bílá stránka, to bude pro uživatele to pravé, že?
Smith.S
Profil
O to načítání nejde načtený je to hned a obrázky jsou malé JPG, ale je tam snad setina kdy je tam místo tlačítek bílé políčko s takovím červeným křížkem jako že tam nic není a pak se tam objeví po té setince to tlačítko. Tak poradíte mně prosím?
Sir Tom
Profil
Smith.S:
Dát tomu v CSS display: none; a pak v javascriptu (událost onload) to zviditelnit (změnit hodnotu display).
panther
Profil
Sir Tom:
to nemyslíš vážně, že ne? Uživatelé bez JS budou mít bílou stránku? A vyhledávače budou také bez obsahu?
joe
Profil
Sir Tom:
Dát tomu v CSS display: none; a pak v javascriptu (událost onload) to zviditelnit (změnit hodnotu display).
Takhle to rozhodně nedělej, zní to spíš jako špatný vtip.
Sir Tom
Profil
panther, joe:
Ano, bylo to myšleno jako nesmyslné řešení - chtěl jsem tím zdůraznit i nesmyslnost požadavku. (Možná jsem to měl odlehčit nějakým veselým výrazem, či popsat problémy, které nastanou).

Smith.S:
Setina ještě nikoho nezabila a pokud se zobrazí na chviličku červený křížek, tak to není zas tak velký problém. Určitě se ale podívej na JPW, jak se stránka vykresluje, apod. Chyba bude nejspíše v kódu.
peta
Profil
Pomoci JS muze nastavit na zacatku body.style.visibility="hidden" a na onload to smazat. Uzivatelum bez js se to zobrazi Uzivatele s js si hold pockaji, jestli se stranka vubec nacte. Jakoze treba s reklamami se nektere stranky uplne nactou az po 30s, tak si uzivatele 30s pockaji :)
Obrazkum IMG se daji nastavit rozmery, width, height.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0