Autor Zpráva
jindrakuba
Profil
Dobrý den,
potřeboval bych poradit, jak vykreslit body na mapě jen z určité kategorie. Adresy mám v custom fields. Google API key mám, tím to hasne, nejsem bohužel programátor. Používám Wordpress.

Nebyla by tu třeba ukázka kódu ? Nebo alespoň náznak :)

Děkuji mnohokrát.
Alphard
Profil
Jaké adresy? Klisické, nebo GPS?
Google má mapy dobře dokumentované, tento příklad nestačí? Stačí v podstatě jen vygenerovat svůj seznam objektů.
Pokud tohle nestačí, buďte konkrétnější, v čem je problém. Jestli nejste ani trochu programátor, bude asi lepší najít si nějakého programátora, tak svět funguje.
jindrakuba
Profil
Adresu mám jako několik custom fields - ulice, město, země ..... Jednu adresu nemám problém zobrazit :
https://maps.google.cz/maps?q=promenna z databaze

Nevím jak zobrazit na mapě více bodů současně a filtrovat je třeba podle kategorie
Adresy totiž v databázi připadají pod určité objekty, které jsou roztříděny dle kategorií.
Alphard
Profil
Jak zobrazit více objektů viz odkaz na příklad v [#2].
Tam musíte mít gps souřadnice, ty lze najít také pomocí google api, ale je tam omezení na počet vyhledaných adres, takže by bylo rozumné adresu hledat jednou při zadání do databáze a uložit si ji pro zobrazování. My máme v administraci u každého objektu mapu, kde lze objekt vyhledat buď právě pomocí adresy, nebo přímo vybrat na mapě. Asi nejlepší řešení.
A třízení bude podle normálních where podmínek v databázi.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0