Autor Zpráva
Smith.S
Profil
Ahoj jak udělat aby se mi text zobrazoval stejně v Internet Explorer i Mozille? Zjistil jsem že v Internet Exploreru 8 se mi text zobrazuje tak jak jsem ho navrhl a v Mozzile 3.6.6 se zobrazuje též správně problem nastane po aktualizaci Mozzily na verzi 12.0 a víš pak se text zobrazuje tlustě prosím poraďte dá se toto odstranit? Styl písma jsem použil Batang.
ALLSSA
Profil
Smith.S:
Asi sem budeš muset hodit odkaz nebo screen. Takhle Ti někdo těžko poradí.
Smith.S
Profil
Tak obrazek prilozen je to ten žlutej text v tom černým rámečku pismo je nepatrně tlustší.
Obrázek: http://imageshack.us/photo/my-images/402/beznzvubd.png/
Lukáš R.
Profil
v CSS můžeš použít alternativní font pro prohlížeče, u kterých ten první nefunguje:
font-family: Batang, Cambria, 'Courier New'
tzn. když nefunguje Batang, použije se Cambria. Když nejde Batang ani Cambria, použije se Courier
Smith.S
Profil
Zjistil jsem že ta Mozzila to dělá u všeho ať je to psaný : Batang, Times new roman Curier , Arial atd. Text dává mírně od sebe a zobrazuje jinou tloušťku nedá se tomu nějak zamezit????
margin
Profil *
Smith.S:
Můžeš to u sebe vypnout v nastavení Firefoxu, u návštěvníků stránky to ovlivnit nemůžeš.
Smith.S
Profil
vypnout co? ta mozzila má nějakej svůj vlastní styl zobrazení nedá se to obejít aby mě zobrazovala můj styl písma?
margin
Profil *
Není to jiný styl, je to jiný antialiasing (vyhlazení) písma při zapnuté hardwarové akceleraci.
panther
Profil
Smith.S:
proč tě trápí, že se fonty zobrazují trochu jinak? Web by na tomto zobrazení neměl být závislý.

Kdo nemá tebou deklarované fonty, uvidí úplně jiný font a text bude vypadat úplně jinak. Také to neovlivníš, v porovnání s tím je odlišné vyhlazování maličkostí. A není třeba se jí zabývat.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0