Autor Zpráva
Patrik Krhovský
Dobrý den,

mohl by mi někdo poradit jak importovat výsledky z ČBFJM.CZ? Bohužel nemají k dispozici xml soubory, to by bylo úplně nejlepší.

Nenapadá mě vůbec žádný způsob na import. Potřebuji na stránku vložit tyto tabulky: http://www.cbfjm.cz/muzi/OP2/ (tu celkovou, ale i ty další s historii zápasů). Potřebuji taky s těmi daty dál pracovat u sebe (jen kvůli správnému nastylování do mojí tabulky).
blaaablaaa
Cituji z podminek: "Materiály, které se nalézají na tomto Webovém serveru nesmíte žádným způsobem upravovat, reprodukovat nebo veřejně vystavovat, předvádět či šířit nebo jinak používat pro jakýkoliv veřejný či komerční účel. Jakékoliv používání těchto materiálů na jakémkoliv jiném Webovém serveru či v jiném síťovém prostředí pro jakýkoliv účel je zakázáno."

V pripade, ze chcete jejich data pouzivat, kontaktujte je a domluvte se na dalsim postupu.
Patrik Krhovský
Taky že už jsem je dávno kontaktoval. Odpověděli, že možnost exportu do xml zatím není možný a že už je jen na mě, jestli si výsledky budu exportovat nějak sám a nebo si je budu psát sám.
Taps
Patrik Krhovský:
šlo by vytvořit jednoduchý parser dat v pphp
blaaablaaa
Patrik Krhovský:
OK, potom tedy:
1. pomoci file_get_contents stahnete stranku
2. napr. pomoci preg_match/preg_match_all vyparsujete potrebna data

Bod 2. doporucuju spoustet CRONem v nejakem rozumnem intervalu a ukladat k sobe napr. do databaze.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: