Autor Zpráva
Smith.S
Profil
Ahoj potřebuji poradit. S tímto kódem nejdou přetahovat obrázky myší a já potřebuji aby to fungovalo jen u vybráných obrázků a ne na celou stránku. Předem díky za odpověď


<body oncontextmenu="return false" onmousedown="return false" onselectstart="return false" ondragstart="return false">
jenikkozak
Profil
Smith.S:
Ty atributy nedávej celému <body>, ale jen danému obrázku.
Smith.S
Profil
Díky snad to teď už nějak pujde. Nemáte náhodou funkční preload na složku s obrázky nebo odkaz kde bych toto našel? To je jediná věc která mě vždy nefunguje.
jenikkozak
Profil
Smith.S:
Nemáte náhodou funkční preload na složku s obrázky nebo odkaz kde bych toto našel?
Abych pravdu řekl, netuším, co si mám pod preloadem představit.
Smith.S
Profil
Je to načítání obrázků dopředu abych na ně nemusel čekat zde je script bohužel jen pro jeden obrázek:
Preload obrázku
margin
Profil *
Mám za to, že preload celé složky je prasárna, třebas mi neuškodí, ale třebas uživatelé s mobilním připojením pravidelně zápasící s FUPem nebudou nadšeni. Určitě se najde rozumnější řešení, než pořednačtení všech obrázků ze složky.
user243
Profil
mám za to, že jde o to donutit prohlížeč stáhnout obrázek a s takovýto obrázek pak můžeme pracovat kdekoliv jinde na webu bez nutnosti opětovaného stahování;
nevím, k čemu to máte a jak to máte řešené, ale odhaduji to na nějakou galerii; nejspíš se zobrazuje dynamicky, tak by potom stačilo, kdyby php zapsalo do stránky js proměnné a k nim cestu k obrázkům, počet proměnných by odpovídal počtu obrázků na další stránce

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0