Autor Zpráva
nethor
Profil
Nemáte někdo zkušenost s chatem typu Zopim, ale něco méně náročného na PC ?
Připadá mi, že Zopim brzdí i načítání stránek (i když script přesunu až nakonec stránky).
A AVG mi každou chvíli hlásí vysoké nároky na paměť.

Vygooglil jsem např. Olark, ale nevím, jestli si s náročností pomohu.
Asi budou i další, ale metodou pokus-omyl je to na dlouho.
daniel.mrak
Profil *
Ahoj, řešil jsem podobný problém. Vyzkoušel jsem snad 20 různých chatů. Nakonec jsem skončil u Lime Talk (www.limetalk.com). Je mi sympatické, že jsou v češtině - je to hodně jednoduché na instalaci. Mě osobně stačí jejich free verze, ale i v případě placených jsou několikánásobně levnější než ZOPIM..

Thumbs up pro české firmy ! (Lime Talk je českej)

Dan
Chamurappi
Profil
Reaguji na daniela.mraka:
Thumbs up pro české firmy !
Ale smrt těm, které zkouší spamovat.

Celý projekt je neprůhledný. Doporučuji dát od něj ruce pryč.
daniel.mrak
Profil *
http://www.online-alternatives.com/CS/support-live-chats-reviews/
Chamurappi
Profil
Reaguji na daniela.mraka:
Bravo, další spam pro Lime Talk, tentokrát převlečený za objektivní průzkum trhu.
cllater
Profil *
Já jsme zkoušel zopim ale vadila me angličtina, tak jsem zkusil limetalk.com a byl strašně pomalý. Nyní zkouším smartsupp.cz, který je taky česky a zatím spokojenost. Jediné co nemají je napojení na IM, ale to nepotřebuji.

Moderátor Chamurappi: A tohle je další spam další neseriózní služby, která si zaslouží potupnou digitální smrt. O týden později mu mažu další podobné příspěvky zaslané pod různými jmény z IP adresy 94.113.97.23.
Rafael
Profil *
A kdo ma napojeni na IM+?

Pozadavky: aby to
1) nestrasilo na webove strance, kdyz jsem offline (jako zoopim)
2) predavalo zpravy nejlepe do instant messagingu anebo byl dostupny iOS klient :-) nesedim u Internet Exploreru, ale jsem mobilni kdekoliv na tabletu ipad mini 3g a iphone, tak proc by mi tam nemohla vyskocit zprava kdyz jsem oline a ochoten odpovedet?
info@poweroff.cz
Profil *
Rafael:
Jako zopim, s presmerovanim na gtalk, navic typing notifications, cesky, mensi kod .. http://www.powerim.cz
Chamurappi
Profil
Reaguji na info@poweroffa.cz:
Menší kód, který ale do stránky přilinkuje jQuery 1.8.2, jQuery UI 1.9.1, jQuery Validate, jQuery Cookie… mno, to je fakt mrňousek. To neumíš napsat normálněji? Nebylo by lepší do těch 7 kB, které se stahují, dát místo načítání dalších skriptů samotný ten chat? Velmi pravděpodobně by se tam vešel.
Dušan
Profil *
Proč používat zahraniční s omezenou verzí a placené když je tu i www.u-i-g-o.cz (bez mezer) je to česky, žádná omezení, skvělá podpora a hlavně je to i ZDARMA! Tento web je korektní jen co je pravda. Admin - majitel tohoto webu zřejmě zakázal konkurenci protože některé konkurenční weby slova jsou zakázány psát. Opravdu kvalitní diskuse, kvalitní web jen co je pravda.

juriad
Profil
Důvodemmm bude asi Pranýř spammerů
Chamurappi
Profil
Reaguji na Dušana:
Nějak ti ta adresa nefunguje :-)
Služba, kterou propaguješ, očividně není moc seriózní, ostatně už je nějakou dobu na pranýři. Ruce pryč od uigо.cz.
Dušan
Profil *
bez pomlček
Chamurappi
Profil
Reaguji na Dušana:
Zjevně i bez pudu sebezáchovy. Opravdu není dobrý nápad tady spamovat.
Dušan
Profil *
Na pranýři je tady vše co adminovi . Chamurappi nevyhovuje. :-))) Vsadil bych se že je jsi za to dobře placený :-))))


Od takových webů jako je http://diskuse.jakpsatweb.cz ruce pryč.

Chamurappi
Profil
Reaguji na Dušana:
Ruce pryč? Jak si přeješ…


Díky za konstruktivní diskusi. S-b-o-h-e-m. (bez pomlček)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0