Autor Zpráva
rotorod
Profil *
dobrý den

chci se zeptat zdali nevíe o kalendáři dle mých skromných požadavku:

- klasicky měsičny kalendař s možnosti posouvani měsicu i roku
- když kliknu na dany den v kalendaři, aby šlo napsat v nějakem okně příspěvek a uložit ho
- když v kalendaři v nějakem dnu bude něco napsané, aby ten čtvereček se zbarvil nějakou barvou, aby byo jasne že tam někdo něco napsal

prostě mame svou kapelu a sve stránky. chceme si udělat nějaky kalendař abysme věděli kdy kde mame nějakou akci, hraní apod. Třeba ja napišu do 4.1.2013 "grilovačka u nas v 15hod". Podíva se na kalendař Petr, uvidi že čtvereček 4.1. je zabarveny tak na něj klikne aby zjistil co tam je za akci. Přečte muj vzkaz a dopiše že "ok přijdu". Něco podobne dopiše Karel, atd....klasicke jednoduche vkladani textu, zadna editace, uprava nemusí být. Jen napsat text a vložit, přijde další dopiše text svuj a da vložit. nic víc nechci.

existuje něco také už někde na netu? zkusil sem nakreslit svou představuděkuju za váš čas o vaší pomoc
Yeti
Profil *
Ahoj, nedávno jsem něco podobného dělal na své stránky, má to trošku mouchy, ale mohl bych ti pomoct to nějak "implemetovat" do tvé stránky:
http://www.t-school.cz/kalendar.php


Řešit všechny detaily tady by bylo asi zybtečný, pokud se ti to líbí a hledal jsi něco takového tak mi napiš na vlcek.a&email.cz

Jinou a možná jednodušší možností je prostě si založit účet na google.com a do své stránky si akorát vložit kalendář, je to jednuduchý a funkční systém :)
rotorod
Profil *
odeslán email
peta
Profil
Kalendar z Thunderbirdu by se dal pouzit. Kazdy, kdo pouziva na cteni mailu Thunderbird si muze kalendar prohlizet jen zadanim webove adresy. A pokud zna heslo pro ftp, tak jej muze i editovat.
Nevim, ale, jestli jsou aplikace pro zobrazeni na webu, jestli bys ho chtel zobrazovat uzivatelum. Predpokladam, ze jo.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0