Autor Zpráva
petrf
Profil *
Dobrý den, potřeboval bych poradit, zda je možné ze statických stránek vytvořit eshop pouze doplněním eshop funkcí? S eshopem zatím nemám žádnou zkušenost, ale web jsem si vytvořil sám. Mám pouze 3 produkty, tudíž klasický eshop je pro mě zbytečný
jenikkozak
petrf:
Jistě, jde to. Tím, že si necháte objednávky třeba posílat na e-mail, se dostanete kousek dál od statických stránek, ale není třeba se toho bát. Ostatně posílat e-maily jde i přes cizí servery. Záleží na tom, co si pod „eshop funkcemi“ představujete. Můžete zkusit štěstí se studiem nějakého serverového jazyka (asi nejjednodušší to bude s PHP, je to totiž jazyk většiny) a vytvořit vlastní řešení. A nebo si na to někoho najít.
petrf
Profil *
s php a odesíláním na email už na svých stránkách pracuju. Stále to ale nepůsobí jako eshop. Po kliknutí na tlačítko koupit bych chtěl aby si jen zákazník zaškrtal co si chce koupit, poté vyplnil své osobní údaje, formu platby a dal odeslat. A mě na druhé straně se tato informace někam uložila. Nejlépe abych na speciální stránce mohl zpracovávat objednávky. Potřebuji na takovéto služby i pokročilý hosting?

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0