Autor Zpráva
Vampy
Profil
Chtěl bych přidat další level do menu který by se otvíral doprava, vůbec netuším jak na to...
www.turnajzaborna.wz.cz
Davex
Profil
Jestli ti mohu poradit, tak nedělej víc jak dvě úrovně rozevíracího menu, protože se to špatně ovládá. V tvém případě se bez myši nedostanu ani na druhou úroveň.
Vampy
Profil
je tam rozcestník pro ty kdo nemají myš... ;) netboky, mobily atd... samotný základ je klikací...
Rellik
Profil
Vampy:
je tam rozcestník pro ty kdo nemají myš
A kde ho vidíš?
Jinak v mobilu to menu funguje tak, že když klikneš na rozjížděcí nabídku, tam se sice podnabídka zobrazí, ale zároveň načte stránku na kterou odkazuje a tak podmenu zmizí. Takže je to nepoužitelné.
Žádný rozcestník nikde na webu není...

EDIT: já na webu např používám toto horizontální menu http://www.myjqueryplugins.com/jquery-plugin/jmenu funguje i na mobilních zařízeních, kde se po kliku na hlavní položku pouze menu rozroluje, ale nikam nevede, pokud chceš navštívit průvodní odkaz, musíš klepnout znovu, nebo si v klidu vybrat některou z položek podmenu... A taky je víceúrovňové...
jenikkozak
Profil
Rellik:
Žádný rozcestník nikde na webu není...
Když klikneš na položku hlavního menu, zobrazí se stránka s odkazy, které se ukazují i v podmenu.
Rellik
Profil
jenikkozak:
Když klikneš na položku hlavního menu, zobrazí se stránka s odkazy, které se ukazují i v podmenu.
Jo jako takhle... tak to jo... Já čekal něco jiného ;)
Vampy
Profil
Když mě se líbí tento design, ikdyž v IE to vypadá strašně...
Rellik
Profil
Vampy:
Když mě se líbí tento design
Design si můžeš udělat jaký chceš a na co chceš. Ten není vázaný jen na to kde je právě použitý... ;) Nakonec to můžeš vidět na webu, na kterém právě pracuju. Je tam použito právě to menu co jsem odkazoval http://demos.myjqueryplugins.com/jmenu/ A vypadá i v IE úplně stejně jak v FF, Opeře, na mobilu... ;)
Vampy
Profil
Rellik:
Design si můžeš udělat jaký chceš a na co chceš.
Já se v tom tolik nevyznám...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0