Autor Zpráva
PAJO
Profil *
prosim vas jak aktivujem mysql databazu na host.sk alebo webzdarma. Je to trosku zlozitjsie a ja som z toho " rofl "!! keby mi volakto napisal nejaky postup, bol by som mu velmi vdacny! Vopred Thx
PAJO
Profil *
Chcem si tam totiz dat phpBB2
Meldo
Profil
neviem ako na host.sk ale na webzdarma to tam mas pekne napisane.
PAJO
Profil *
no hej ale furt mi to nejde a v phpadminovi si mozes ktej databze vselico ponastavovat a neviem ak! :-( ak by mi vedel niekto poradit pls pls
Meldo
Profil
V phpmyadmin mas manual. Tam je vsetko napisane. Ale nechapem, ked instalujes phpBB2 tak nepotrebujes nic v DB "nastavovat". Vsetko sa ti spravne "nastavi" pri instalacii.
PAJO
Profil *
Warning: mysql_connect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) in /3w/xf.cz/c/cievschnek/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/xf.cz/c/cievschnek/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/xf.cz/c/cievschnek/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

skusal som to najprv na webzdarma a toto mi vypisalo! co mam robit?
Hugo
Profil
Asi máš špatně nastavené připojení k databázi. Na wz je adresa db serveru mysql.webzdarma.cz (aspoň myslím). Login a heslo najdeš v administraci tvého webu.
PAJO
Profil *
A jak si to mam nastavit? ten predtym mi napisal ze tam nic netreba nastavovat
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0