Autor Zpráva
Atten
Zdravím. Snažím se vytvořit vyhledavač s posuvným pozadím. Ve FF funguje přesně tak, jak má. Ale v IE se pozadí nejen že nezmění, ale dokonce pokud napíšu nějaký delší text do input, tak se mi "posouvá"

Ukázka:
http://helltracker.cz/atten/search.html

Prosím o radu, nevím kudy kam.
margin
Profil *
IE ve standardním režimu se chová o poznání standardněji.
Módy prohlížečů

Podle http://www.quirksmode.org/css/contents.html funguje :focus až od IE8, možná v IE7 zabere :active. Klasické řešení i starší Explorery je pomocí javascriptu.
Atten
Aha, paráda :) Tak poslední, drobná chybička - textový kurzor v poli input je o pár px (asi 7) výš. Padding, ani margin to neřeší, protože se vzhled takříkajíc "rozesere". Jak to posunout o ten kousíček níže? :)

(Btw už jsem to opravil, můžete se podívat...)
Rellik
Tak sem se díval a zprvu neviděl nic jiného než bílou stránku s černým pásem nahoře. Až po delší době sem zjistil, že je tam taky černé vyhledávací políčko, které tak není skoro vidět. A myslím, že je ta lupa odskočená trochu nahoru...
Atten
No, ano... Nedal jsem sem celou stránku, jen input/submit s css. S ničím jiným nepotřebuju poradit (zatím :) ). Odskočená je ta lupa v jakém prohlížeči? Mě se to zobrazuje v pořádku...

Nicméně problém s kurzorem textu je pořád aktuální. :/
Rellik
Atten:
Odskočená je ta lupa v jakém prohlížeči?
Mozilla firefox...
Atten
Nechápu... FF je můj primární prohlížeč a vidím to v něm zcela normálně. O.o
Rellik
Doplním že jde o Firefox (10.0.11) v Linuxu - což asi řešit moc nebudeš, vzhledem k tomu, že linux není v domácnostech moc rozšířený... ;)
Jinak to samé odskočení dělá i Opera, taky linux... ;)
Chrome je OK. :)
Atten
Přiznám se, že Operu jsem prozatím vůbec neřešil, ani na woknech. To bude velký finále :)) Ale Linux vážně řešit nebudu. Až někdy časem, když zbyde volná chvilka... Ale děkuji ti za upozornění.

Co to odskočení text. kurzoru v IE? Jde to nějak vyřešit?
Rellik
pustil sem wi WInPX ve virtualboxu, a jediné co na tom vyhledávání vidím v IE (8), je to, že tam zůstane ten průvodní nápis a písmo se drží v horní polovině inputu Jinak je to obarvené stále...
Atten
Já mám taky IE8 a obrázek se mění. Vše funguje jak má. Až na to, že písmo je právě v horní polovině inputu. To dost překáží...

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: