Autor Zpráva
Astorphobis
Profil *
dobry den potreboval bych udelat nejaky script ktery by na muj web dal vyskakovaci okno a dokud by se na nej uzivatel nepodival (nepovolil by vyskakovani oken v prohlizeci) tak by ho to nepustilo dal (jakmile se podiva, automaticky ho to pusti dal). Dekuju za kazdou odpoved.
Rellik
Profil
alert() Stačí trochu hledat.... Pokud máš na myslí jiné okno musíš dotaz upřesnit...
Případně jQuery http://jqueryui.com/dialog/ s automatickým otevřením toho okna
Joker
Profil
Pokud to má být složitější než alert, nejjednodušší jak zařídit, aby uživatel něco viděl předtím než může pokračovat, je dát do toho vyskakovacího okna nějaké tlačítko „Souhlasím“ nebo tak něco, které ho teprve posune dál.

Jinak lze těžko zařídit, že uživatel obsah toho okna viděl. Co když uživatel zrovna odejde od počítače?
Nebo co když má nastavené otevírání nových stránek na pozadí a to vyskakovací okno zase zavřel aniž by ho viděl? Přesně tohle někdy dělám třeba já, pokud jsem přesvědčený, že obsah toho vyskakovacího okna je nezajímavý (například reklama).
Rellik
Profil
Joker:
Přesně tohle někdy dělám třeba já, pokud jsem přesvědčený, že obsah toho vyskakovacího okna je nezajímavý (například reklama).
Je fakt, že dělám to samé. Hned jak na mě po nějakém kliknutí vyskočí nějaké ono, tak ho většinou zavřu dřív než se načte... :)
Astorphobis
Profil *
ja z webem nic neumim a potrebuju prosim proste a jen kod. kdyz jsem jednou neco zkousel sam, po***l jsem to. Prosím o kód

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0